Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40 literes akváriumban tarthat...

40 literes akváriumban tarthatok ezekből a nano halakból 8-10 darabot?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk ebből a 3 fajtából 2-3 darab lenne?

[link]

[link]

[link]


2012. okt. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy fajból legyen. Ezeket csapatban szokás tartni :)
2012. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Nuke ***** válasza:

Nem vagyok régóta akvarisztikus, de az előttem szólónak van igaza. :) Ezek csapatban mozognak, a saját fajtájuk társaságát keresik.

Sokkal jobban fog kinézni 1 fajtából a sok hal. :)


Egyébként meg durván azt szokták mondani, hogy 1 cm halhosszra kell 1 liter vizet számolni.

Szóval ezekből a fajtákból durván szerintem még 20 is elfér. :)

2012. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A brigitte lágy vizes, nem tudod keverni, megdöglik a kemény vízbe
2012. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Az endler és a brigittae vízigénye nagyon üti egymást. Előbbinek jó kemény, utóbbinak meg nagyon lágy víz kell. Nincs működőképes köztes érték. Ha lágyítod a vizet, akkor tarthatnál Boraras brigittae, B. urphtalmoides és B. merah vegyes rajt. Ezek közeli rokonok és összeállnak egy csapatba. Vagy ha kemény víz, akkor választhatsz bele különböző endler és hibrid endler változatokat, ezekből nagyon sokféle létezik. Még az is összehozható, hogy 10 halból nincs két egyforma színezetű.
2012. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!