Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg? Ez ciki?...

Még nem jött meg? Ez ciki? Vagy természetes?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és körülöttem sok lánynak mér megvan! Azt is hallottam mikor elkezdenek kicsit nőni kb 1 évre rá emg fog jönni! Fehér folyásom is van. Vagy csak későn érő tipus vagyok? Anyukám is vékony volt mint én és eléggé "lapos".. Van okom aggódni? :S Kösyi előre is (:
2009. aug. 9. 12:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibáért, a mellek nőni.
2009. aug. 9. 12:20
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem semmi gond nincs Veled :) majd megjön


OFF : az első mondat direkt kérdés, vagy átlett írva? esetleg elírás? mert sok helyen látom h a kijelentő mondat után ? jel van

2009. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek egy időben jön meg. Nekem 14 évesen jött meg először. Egyik rokonomnak csak 17 éves korában, és már 40 fele nem volt neki (mázlistája). Én amilyen szerencsés vagyok még 60 évesen is meg lesz :S. Ne izgulj ezen addig jó amíg nincs.
2009. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi,megnyugtattatok (L) =)

Véletlen kérdőjel ment. Pedig felkiáltó jelet akartam :S-.-' megesik :D xD

2009. aug. 9. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 14 éves voltam amikor először megjött. Aggodalomra semmi ok 18 éves korodig megkell jönnie. Ha akkor se jönne meg akkor ott probléma van. 16/L
2009. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogy miért lenne ciki? szerinted ha valaki vérzik az menő? vagy mi?

és válasz:igen, természetes, nincs okod aggódni

2009. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is nagyon aggódtam, hogy mikor jön már meg, de hétfőn végre megjött, hát nem valami jó érzés. Már kétszer át is áztam. tudom hogy ez nem nyugtat meg, mert engem se nyugtatott de ne várd hogy megjöjjön
2009. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 14,5 éves vagyok.
2009. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!