Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki új ruhákat venni a...

Ciki új ruhákat venni a gyereknek? Ma már az a természetes, hogy turiból, meg teszveszről, vateráról öltözködünk. De miért baj az, ha én nem veszek használt ruhákat?

Figyelt kérdés
Ha én nem szólok meg senkit, aki használt ruhákat vásárol, akkor engem miért kell lenézni, mert én csak újat veszek? Nem drágát, de újat!
2010. szept. 13. 22:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább újat szeretek venni, de magamnak is. Én azt a szagot sem szeretem, ami a turiban van és nekem nincs időm ott forgatni azt a rengeteg használt ruhát, hogy találjak olyat, hogy szép is legyen és a mérete is jó legyen. A babám biztos nem ücsörögne ott mellettem a babakocsiban. Internetről meg bizalmatlan vagyok, én amit nem tudok megfogni, körbenézni, azt nem merem megvenni.
2010. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én vegyesen vásárolok.

Aki meg megszól, azzal ne foglalkozzál, szerintem a szíve mélyén mindenki örülne, ha meg tudná venni az újat, a legjobbat, a legszebbet,de sajnos ilyen világban élünk. Egyik vásárlási mód sem elítélendő, ez mindenkinek a magánügye. Attól senki sem lesz rosszabb vagy jobb szülő, h használtat vagy újat vesz. Nem ez a lényeg szerintem a gyereknevelésben.Ettől vannak sokkal fontosabb dolgok.

2010. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%

hogy lenne már természetes a használt ruha, ne is gondolj ilyesmire, úristen, ki mondta ezt neked?

a pénztelenség az oka, hogy turkálókból, stb. öltözteti sok szülő a gyerekét.

nyugodtan vedd meg az újat, ha megteheted.

2010. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem vettem turiból semmit a gyerekeimnek.

használt ruhát kaptunk ajándékba, azt hordják is.

Sztem egyáltalán nem ciki, ha új a ruha, sem pedig, ha turis.

Egyáltalán ki szokta azt nézegetni, hogy a másik gyerekén honnan való ruha van.

Sok ruháról meg sem lehet állapítani!

2010. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen igazad van, én is így gondolom ezt. Normál körülmények között élünk mi is, szépen, szerényen, de új ruhákban járunk. Én magam sem hordok turis ruhákat, akkor a kislányomnak ne venném meg? Nem csak a drága ruha lehet szép és stílusos.
2010. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%
nálunk mindig családon belül megy a cserebere. magamnak is újat veszek, esetleg olyat a turiból, amin rajta van a cimke. a hiányzókat olcsón, de újonnan. utána megy a rokongyerekeknek, ha a baba kinövi.
2010. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, csak megint rosszul esett itt a lepontozás, és most nem bírtam magammal, kiírtam a bánatomat... :(
2010. szept. 13. 22:58
 8/34 anonim ***** válasza:
41%
na még ilyet se hallottam :-). Én csak újat veszek neki! Sokszor tényleg nagyon kár, amikor olyan hamar kinövi, de elrakom mindet a következő babymnek. Így valahol ő is használtban fog járni...Én sose vennék a turiban. Ki szólt meg téged???
2010. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%

Nem ciki, én is veszek újat, általában középkategóriásat. Pl C&A-ban 790 forintért vettem hu. bodyt a lányomnak,

1290 forintért cippzáros polár kardigánt, szerintem ez nem drága.

H&M-ben is szoktam vásároln, ott is az akciós ruhákat.

Szoktam olcsóbb helyekre (Auchanban , vagy Kik-be járni) de pl a tescos cuccokat nem szeretem, nem is olcsók szerintem. Picinek voltak lányomnak bodyjai ill rugijaii, de összementek, kifakultak....


Ha használtat, akkor azt turiból. (teszveszről, vaterár nem vásárolok, jobban szeretem látni, hogy mit veszek


Emellet még öltöztetnem kell egy 10 éve fiút is:-))))

2010. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

előző

Viszont a turkálóban van hogy nagyon jó cuccokat lehet kifogni, szóval én ide is tartozom, meg oda is.

2010. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!