Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam nőgyógyásznál és...

Ma voltam nőgyógyásznál és azt mondta, h sok tüsző van a petefészkeimben, ezért hormonvizsgálatra és laborra küldött. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Milyen következménye lehet annak, h ez van? Mármint fent áll az esélye a meddőségnek? Bár még csak 20 vagyok, de egyszer talán szeretnék gyereket. Lehet, h vmikor meg kell műteni? Vagy magától elmúlik? Valakinek van hasonló problémája? Előre is köszönöm!

2012. okt. 24. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha voltál orvosnál, miért nem kérdezted meg?
2012. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SzTK-ban voltál? Nem törődött veled, vagy annyira izgultál, hogy nem tudtad megkérdezni?
2012. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebből annyi bajod,lehet,hogy ha ezek a tüszők nem repednek meg azokból akár ciszta is kialakulhat ami ha nem szívódik vagy durran ki magától komoly fájdalmakat tud okozni!
2012. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na akkor kell műteni...
2012. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából rákszűrésre mentem, nem is gondoltam, h más probléma is lehet és hirtelen kicsit megijedtem, szóval nem jöttek a kérdések...

Cisztám már volt korábban, ki is durrant szerencsére, tényleg baromira fájt... De bármi jobb, mint a műtét, szóval nem panaszkodom.

Szóval akk ez nem áll szoros összefüggésben a meddőséggel? Vagy ezért kell a hormonvizsgálat?

2012. okt. 24. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a PCOS tünete
2012. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
UH-val vette észre?
2012. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen. Miért?
2012. okt. 24. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert akkor biztos hogy úgy is van.

Szerintem nem valószínű hogy valaha is műteni kellene, magától el fog múlni.

2012. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell műteni, a legjobb, ha magától szívódik fel. Híztál mostanában vagy jelentkezett-e akár foltokban erős szőrösödés, túlzott hajhullás, bármilyen fura tünet? Ha igen, akkor sajnos lehet PCOS is, azt pedig diétával és rendszeres testmozgással kell kezelni. Nem hiszem, hogy meddő leszel, de lehet, hogy nehéz lesz majd teherbe esni.
2012. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!