Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na ehhez mit szóltok?

Na ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap valaki kiírta az "Ehhez mit szóltok" kérdést és ez adta az ihletet az alábbi kérdéshez.


Vizsgálat közben titokban fotózta pácienseit a nőgyógyász, aki 3 ezer pácienséről közel 35 ezer felvételt készített.


Manapság a jó és megbízható nőgyógyász drága kincs, tudják ezt azok a nők is, akik a napokban tudták meg, orvosuk éveken át rajtuk keresztül elégítette ki beteges fantáziáját – írja a német hírportál, a Stern. A németországi Schifferstadtban praktizáló 56 éves orvos 2008 óta készítette a titkos felvételeket, amiket a számítógépén gyűjtött. A vizsgálót is direkt úgy rendezte be, hogy mindig kettesben legyen a pácienssel, a fotózás pedig ne legyen feltűnő.

Asszisztense mégis gyanút fogott, és a rendőrséghez fordult segítségért. A képeket és a kamerát hamar megtalálták, az ügy kivizsgálása azonban még folyamatban van, a nőgyógyász segítségével a fotókon szereplő pácienseket most azonosítja a rendőrség. Az orvos, mivel a képeket nem terjesztette és anyagi hasznot sem húzott belőlük, valószínűleg egy komolyabb pénzbüntetéssel megússza a dolgot.


2012. okt. 25. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebből még nem lehet olyan következtetéseket levonni, hogy minden férfi nőgyógyász perverz! Az ilyen eset szerencsére ritka! Nem lehet általánosítani!
2012. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik, biztosan nem! Ezt nem is állította senki!
2012. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aha,hát érdekes szakma,hivatás,az tuti.Tehát tulképpen felizgatja a saját munkája.Lefotózta és otthon azokon élvezkedett.Hát nem tudom..persze általánosítani nem lehet,de én már sokat gondolkodtam rajta,vajon a nőgyógyászokat izgatja-e a vizsgálat,mondjuk ha egy neki tetsző nő tér be a rendelőbe,vagy annyira rutin már nekik,hogy hidegen hagyja.Ezek szerint igen,izgathatja.Tuti van bennük valamiféle perverzió!
2012. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amikor az egyetemen ezt választják, akkor a legfínomabb megfogalmazás szerint ( prof mondta), a női testhez való affinitásuk az átlagost meghaladja...
2012. okt. 25. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez tetszik...
2012. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekes... Mondjatok rám akármit, én nemrég éreztem, hogy a nődokimnak tetszik, amit lát vizsgálat közben. Persze ezért nem szólhatok egy rossz szót sem rá, hiszen akárhogy is nézzük, férfiból van.
2012. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy hogyan tudják különválasztani a munkájukat az élettől?!

Ha hidegen hagyja őket a nők látványa,akkor a feleségük is?

Vagy ha nem,akkor az is gáz!

Én sosem gondolok direkt erre,mert az nekem nagyon kényelmetlen lenne.

2012. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy az első években felizgatja az ápolt fiatal lányok teste, azután 20-30 év múlva talán már impotens is lesz.

Volt egy kolleganőm, aki mesélte, hogy az egyik vizsgálat alatt felált az orvosnak. Képzelhetitek hogy érezte magát a kolleganőm! Többet nem ment oda persze.

2012. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sose mernék odanézni!! :)

Jobb az ilyet a köpeny alatt tartani.

2012. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam gondolkodni,mint itt valamelyik válaszoló írta,hogy tetszek-e a nőgyógyászomnak:)Főként mert örökké mellvizsgáatot tart nekem,valahányszor megyek!Amúgy nem is rosszképű,és emiatt néha elgondolkodtatott,hogy bizonyos pácienseire(aki neki tetszik)vajon másként néz-e?szerintem biztos!
2012. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!