Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb okozhat fájdalmas...

Méhszájseb okozhat fájdalmas szexuális együttlétet?

Figyelt kérdés
volt már valakinek ilyen tapasztalata, ha igen mikor mult el és hogyan kezelte?
2009. aug. 9. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt méhszájsebem nagyon sokáig,de nem fájt eggyüttlétkor.A hüvelyfalgyulladás okozott fájdalmat együttlétkor,de az később volt,nem akkor mikor méhszájsebem volt.
2009. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

értem! nekem azt mondta a doki hogy méhszájsebem meg fertőzésem és baktériumaim is vannak:S

szoval akkor amiatt lehet.. már teljesen kétségbe vagyok esve annyim mindent kipróbáltam, de semmi sem jó. mindig fáj ha együtt vagyok a barátommal, nem tudom meddig viseli még el,hogy sose tudunk egy "normálisat" szeretkezni:S

2009. aug. 9. 19:15
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom kúpokat kaptál?Elég sokáig kell alkalmazni,hogy elmúljon.Legalábbis a hüvelyfalgyulladásnál,mert a méhszájseb nekem magától elmúlt.
2009. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát sajna tudom milyen érzés :/ Nálad is úgyvan,hogy a behatolás fáj rettenetesen?Utána már nem?
2009. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

rengeteg kúpot használtam már:S ( canesten, pimafuctor+a krémjét is, kliont de attol meg pirosas narancssárgás folyásom volt igy azt abbahagytam)

nekem a behatolás és maga a szex is fáj:S

nem nagyon van szex sirás nélkül mostanába:S:S:S nem csak a fájdalom miatt, hanem idegesit hogy nem igaz hogy még mindig nem mult el, pedig költöttem már rá annyit:S

2009. aug. 9. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Most nem azért, de ha mszájsebed van azt nem kéne az orvosna kezelnie??

Nődokid nem adott semmilyen gyógyszert a bacik ellen? Esetleg egy alaposabb kivizsgáláson voltál már??

2009. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Első három válaszoló vagyok:


Sajna tudom milyen baromi drágák rá a kúpok,nem tudom miért nem múlik el,még én is szenvedek vele.

Méhszájsebem elmúlt magától,kezelés nélkül,én folyásra kaptam cliont,és használt.Másik 2 barátnőmnél nem használt,az egyiket szörnyen csípte,a másiknak meg egyáltalán nem használt,nekem meg teljesen elmulasztotta.

2009. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"első három válaszadónak" köszönöm szépen, nem tudom mit kellene még tennünk:S


19:39esnek: szerinted azt a rengeteg kupot meg krémet ki irta fel?????

2009. aug. 9. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

volt nekem is, a doki mindenféle kúpokat adott, meg kenőcsöt, főleg Gynazolt, meg Pimafucortot. Nem használtak, végül fagyasztani kellett. De együttlétkor nem mondom hogy fájt, de azért érzékeny volt, és néha kellemetlen érzés volt.

Ha esetleg neked sem marad más: a fagyasztástól ne ijedj meg, nem olyan rossz. Olyan mint egy nőgyógyászati vizsgálat, egy hosszú "botot" vezet a hüvelybe azzal fagyasztja le. Csak hideget érzel, meg egyre erősebb nyomást, de nem fájdalmat. Kb. 2 perc az egész. Aznapra pihenést írt elő a doki, és talán pár napig nem lehetett szexelni (de ebben már nem vagyok biztos, nem emlékszem, tavaly volt). Remélem azért megúszod, és kilábalsz belőle.

2009. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy a méhszájseb okozhat-e fájdalmas szexuális együttlétet, mert még szűz vagyok, de méhszájsebem már volt. Nekem a tampon felhelyezés is fájt, és elég sok folyásom volt Egy "gyönyörű" hüvelygyulladásom és méhszájsebem volt. A hüvelygyulladásra kaptam kúpot, majd lézerrel kezelte az orvos a méhszájsebemet. Utána még kellett használnom kúpot, de aztán elmúlt minden problémám. A folyásom, tampont újra tudok használni, és gyönyörű a méhszájam. Én a helyedben elmennék egy másik dokihoz. Ha ő nem tud segíteni, hátha egy másik orvos, más kezelést javasolna, ami jobb és hatásosabb.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2009. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!