Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhat tampont a 10 és...

Használhat tampont a 10 és fél éves lányom?

Figyelt kérdés
Most jött meg neki másodszorra a mensturációja. Holnap megy úszó versenyre, váltóban úszik. Nem szeretne kimaradni, és a csapatát se szívesen hagyná cserben. A tampon az egyetlen megoldás, hogy vízbe tudjon menni holnap. Hogyan tudná legkisebb gond nélkül használni? Egyáltalán használhat tampont?

2012. okt. 25. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha már menstruál, nyilván megfelelően érett, és fejlett a teste ahhoz, hogy minitampont használjon. Szegénykém, még maradhatott volna kicsit kislány!

Ismertesd vele, hogy kell használni. Tudod: fontos, hogy ellazítsa magát a felhelyezésnél! Már most próbálkozzon vele, ne holnap kelljen görcsölni, hogy sikerül-e.

2012. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondoltam, hogy már ma meg kellene próbálni. Jó ötlet ha bemegyek vele a fürdőszobába, és segítek neki felrakni az elsőt?
2012. okt. 25. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen használhat, de csak is megfelelő higiéniai körülmények között helyezze fel-bár testileg érett, lehet nem fogja fel a súlyát annak, hogy milyen fertőzést tudna elkapni...


Egyébként szegénykémnek sok sikert a versenyre! :)

2012. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

" Jó ötlet ha bemegyek vele a fürdőszobába, és segítek neki felrakni az elsőt?"


Nem ismerhetem ilyen téren a lányodat, hogy ezt Ő hogy fogadná. Lehet, hogy előbb meg kéne neki hagyni az intimitás lehetőségét, amúgy is Ő érzi a mozdulatot.

Arról mindenképpen biztosítsd, hogy segítesz neki, ha egyedül nem boldogul!

2012. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Úszás idejére mindenképpen tampon kell, de tényleg csak addig használja, amíg nagyon muszáj. Szerintem azt Vele beszéld meg, hogy kell-e Neki segítség!
2012. okt. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dermolin sikosító megkönyiti a felhelyezést!
2012. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na el tudott menni a versenyre? :)
2012. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!