Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhat egy szűz lány tampont?

Használhat egy szűz lány tampont?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyet, stb stb?
2011. márc. 19. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, már az első menstruációtól lehet tampont használni.
2011. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen

Érdemes minivel kezdeni

OB márka a legjobb

2011. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha megtelik akkor a kihúzás az nem gázos? Mégha mini is?
2011. márc. 19. 18:17
 4/12 anonim válasza:

Nyugodtan használj.A lényeg ,hogy szánj rá elég időt.

Nem gázos.Minnél feljebb fogod meg a kihúzószálat annál könnyebb.

2011. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem a kihúzás volt a gázos, hanem a feltétele. Szűz vagyok, nem éppen tinilány, és a hétvégén használtam életemben először mini tampont. 1 órán keresztül szenvedtem, már majdnem sírva! Nem akart bemenni a jóégnek sem, és nagyon fájt, akárhogy tágítottam magam. Ugyebár akkor még száraz volt. A kihúzás ehhez képest semmi sem volt, kicsúszott egyből, mert már akkor nedves volt a javából. Úgyhogy SOHA TÖBBET TAMPONT, amíg szűz vagyok!

Hülyeség ez a minizés, úgy, hogy van! Ez a tapasztalatom!

2011. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok, 14 éves, és amikor legelőször használtam, kicsit kellemetlen volt, de aztán 1-2 nap alatt megszoktam, és már semmi baj vele, észre sem veszem, és felhelyezni sem nehéz.Amúgy minivel kezd mindenképp, én még most is azt használok, és jobb, mint a betét, és kényelmesebb is, és mivel sokat sportolok, sportoláshoz jobb tampont használni, mint betétet.
2011. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hű mostmár végképp nem tudom mi lenne a jó.. Mert ugye a tampon sokkal kényelmesebb, de akkor a felhelyezés.. Na meglátjuk, kösz a gyors válaszokat!
2011. márc. 19. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne higgyél az ijesztegetőknek, ha pontosan követed az instrukciókat, tudod hova és merre kell dugni a tampont, nem lehet gond. Először tapogasd ki az ujjaddal: ha ez probléma nélkül megy, a tamponnal sem lehet semmi gond.
2011. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát már csak tudom, hogy mit csináltam! Nem ijesztgetni akarok én senkit se, de ami tény, az tény! 25 évesen csak tudom, hogy mi merre, az ujjammal én is pontosan tapogattam, sőt vezettem is be azt a k.va tampont 1 órán keresztül, mégis rohadtul fájt, mert nem volt nedves. Vagy csak én vagyok extra szűk.
2011. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:05


Ne érts félre, elhiszem, hogy megszenvedtél vele- az első 1-2 hónapban még nekem is fájt és száraz állapotban valóban elég kellemetlen feltenni, de szerintem a csajszi most megrémült az egésztől. Esetedben az lehetett a probléma, hogy rágörcsöltél. A hüvelynek rendkívül erős izomzata van, ha befeszíted, az istenért sem fog bemenni. Ilyenkor rettentően beszűkül és kihúzni is lehetetlen. Nevetséges, de megeshet: ha a nőt megijesztik, valami nagyon erős stresszhatás éri szex közben, annyira megfeszül a hüvely izomzata, hogy a hímvesszőt sem lehet kihúzni belőle.


Az első és legfontosabb szabály a tampon felhelyezésénél és kivételénél, hogy lazának kell lenni. Nyilván nem mindig kivitelezhető, de szükség szerint megfogadható tipp: könnyíthet a dolgon, ha a nagy művelet előtt egy kicsit felizgatjuk magunkat. :)

2011. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!