Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugy erzem es a jelek is arra...

Ugy erzem es a jelek is arra utalnak hogy a menstruaciom meg kene jojjon pl: pattanas, faj a petefeszkem korul, erzekenyebb vagyok. De megsem jon meg. Miert van ez?

Figyelt kérdés
Egy honapja kezdodott az egyetemem, kisse stresszes vagyok es mivel az egyetemem megkoveteli sportolnom is kell. Sokat olvastam ezen a teren utanna es talalkoztam olyan kijelentessel hogy a stressz meg a torna kozrejatszodhat, de annyira elkeserit es kinoz mert tudom es erzem hogy megkene jojjon de megsem jon meg
2012. okt. 26. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz, hogy a stressz és a túlzásba vitt sport befolyásolja a menstruációt.
2012. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nalam nem az a tulzott sport van, de az egyetem elotti eletemhez kepes tenyleg sokkal tobbet tornaszok meg gyaloglok stb
2012. okt. 26. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van partnered, akkor lehet akár terhesség jele is.
2012. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hoyg túl sovány vagy? Milyen magas és hány kg vagy?
2012. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igaza van az előző válaszolónak. Ha túl sovány vagy, és nincs meg a megfelelő testzsírarányod, az is befolyásolhatja a menstruációt.
2012. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van, nekem már két hónapja nem jött meg. :( (Nem vagyok terhes...)


Egyrészt tényleg a stressz és a sport, akár fogyás (nekem mindhárom van/volt, bár a sport nálam is csak magamhoz képest sok), másrészt pl. bujkálhat benned valami betegség talán? Úgy értem, pl. vírus. Én mára betegedtem le teljesen, tegnap már fájt a torkom, előtte jele nem volt...


Azt mondják, ha háromszor marad ki, akkor mindenképp el kell menni orvoshoz, addig viszont csak akkor, ha más baj is van, mert egyébként a kimaradás lehet "normális".

Én pl. még mindenképp megvárom, hogy most ez a nyavalya elmúljon, mert addig úgysem tudnak megállapítani szerintem semmit.


Amúgy pont az egyetem kezdetén, az egyik barátnőm ugyanígy járt, neki háromszor maradt ki, így orvoshoz is ment, és az volt a diagnózis, hogy az egyetem miatti stressz, meg a környezetváltozás (életében először kollégiumba költözött, távol otthonról, kicsit megviselte...).

2012. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
van parom de a terhesseget kizarhattjuk...sovanynak nem vagyok sovany 60 kg vagyok es 164 magas tehat nem artana fogyni egy kicsit. tudom azt hogy magamhoz kepest most tenyleg sokat sportolok, hetente 2 ora kezilabda 2 ora atletika 2 ora gimnasztika plusz heti 8-10 ora gyaloglas (napi 1 2 ora de van amikor tobb is) hat nekem ez a 4. nap hogy kesik de faj a petefeszkem korul es ugy erzem mintha mar megjott volna de megis sehol semmi :(
2012. okt. 26. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna. én is sokat stresszelek az egyetem miatt, és sokat is sportolok (bár már régóta, és nekem a sporttól mindig pontosan jött meg). szerintem neked a sporttól van, mivel hirtelen kezdted el, és sokat. várj még egy kicsit, de ha még mindig nem jön meg, akkor orvos. nekem 2 hete késik.:(
2012. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!