Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet vizes a bugyim ha...

Mitől lehet vizes a bugyim ha az nem fehérfolyás és nem vizelet?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre először, hogy amikor felálltam a WC-ről, felhúztam a bugyim, az csurom vizes lett. Azt hittem beleültem valamibe, de ennek nem volt nagy eshetősége, ugyanis középen volt az elég nagy folt. Tudom milyen a fehérfolyás, és az sokkal sűrűbb, kizárt, hogy az legyen. Meg túl sok is ahhoz. Ma reggel viszont megint vizes lettem(szintén mikor felálltam a WC-ről) és már gondoltam, meg kéne tudni mi ez. Úgyhogy kiraktam száradni a bugyim, és később megnéztem. Nem volt sárga, nem hiszem hogy pisi, szaga volt, de egyáltalán nem hasonlít pisiszagra. Mi lehet ez? 17/L

2012. okt. 26. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mégis csak fehérfolyás lehetett, csak peteérésed volt, és azért volt hígabb és átlátszóbb.
2012. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, bár most kéne megjönnie! Illetve már késik egy hete kb. És nagyon sok volt, tiszta víz lett még a nadrágom is!
2012. okt. 26. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm, nem lehet, hogy csak izgalmas-erotikus gondolatok jártak a fejedben, előtte, és azért kissé túlzottan benedvesedtél?
2012. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem!
2012. okt. 26. 15:20
 5/5 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg anyukáddal. De szerintem is fehérfolyás volt. Ha a nadrágod is vizes lett, meg átáztál, akkor használj betétet!
2012. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!