Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy napok...

Mitől lehet az, hogy napok óta folyton olyan érzésem van, mintha nagyon kéne pisilnem, de amikor elmegyek, alig jön? És egyfolytában ilyen érzésem van!

Figyelt kérdés
Első tippem hogy felfáztam. De ha ne adj isten nem ez áll a háttérben, akkor mégis mi lehet? 16/L
2012. okt. 26. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig valószínű, hogy felfázás.
2012. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen erre gondoltam én is, csak eléggé besz**ri emberke vagyok, és félek hogy ha nem az akkor nem lehet-e esetleg valami komolyabb bajom?! és akkor nehogy késő legyen mire észbekapok...:S
2012. okt. 26. 17:17
 3/5 tetris ***** válasza:
Menj csak el a dokihoz izibe, mert ez magától nem fog rendbejönni. Valszeg antibiotikumot fog írni a doki. Mérd meg a lázadat!
2012. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Ez valószínűleg felfázás, vagyis hólyaghurut gyulladás! Mindenképp menj el a dokihoz, írass fel monural port, de addig is igyál minimum 2 liter főzött zöld teát, például a pickwicknek nagyon jó teái vannak! Vízhajtó hatású, hamar kimossa a baktériumokat, minél többet iszol annál gyorsabban enyhűlnek a panaszok! Tartsd melegen a derekadat és az alhasi részt, valamint húzz a lábadra vastag pamut zoknit!


Velem télen-nyáron megtörténik többször is, már ki tudom kúrálni magam itthon doki nélkül is! De a biztonság kedvéért látogass el a háziorvosodhoz!


Remélem tudtam segíteni! :)

2012. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 28. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!