Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha holnap elmegyek orvoshoz,...

Ha holnap elmegyek orvoshoz, mennyi időre ír ki az iskolából?

Figyelt kérdés
Péntek óta nagyon náthás vagyok+37,5 fokos lázam van.Ha holnap elmegyek dokihoz,egész hétre kiír?
2012. szept. 17. 18:46
 1/7 anonim válasza:
Valószinű.
2012. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ja
2012. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk kiír egész hétre,de én már szerdán jobban vagyok,akkor bemehetek suliba?
2012. szept. 17. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 37,5 az nem láz csak egy kis hőemelkedés.

Amúgy meg mit kell túl bonyolítani a dolgot? Otthon akarsz lenni egész héten vagy nem? Ha igen úgyis kiír, hanem akkor is kiírna de te szólsz neki hogy csak keddre adjon igazolást mert szerdára valószínű jobban leszel és akarsz menni suliba. Én mindig tudtam mit akarok.

2012. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 37.5 fok csak hőemelkedés!!! Ha csak náthás vagy és lázad sincsen, akkor nem is biztos, hogy kiír (egész hétre tuti nem!).

Kicsit megfáztál, semmi több.

2012. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

én ennyi problémával mindig mentem iskolába.

De egyébként attól függ milyen orvosod van. Engem akkor is kiírna, ha azt mondanám fáj a hajam.

2012. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó.köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!