Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátom anyukája rákos lett...

A barátom anyukája rákos lett n mell rákja van nemtudjuk hogy meggyogyul e de álitolag lekellesz vágni a mellét tudtok esetlek saját tapasztalatot elmondani vagy valamilyen gyógy italt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt:S Hát nem tudom hogy ebben az esetben mivan igazából, bár ha még lehet operálni akkor valószínű hogy rendbe fog jönni, főleg ha még időben vették észre.
2012. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi az együttérzést.hallottam valami olyanrol hogy lehet zöldségekből valamit előálitani ami segit kiölni a sejteket vagy valami gomba gyogyszer?
2012. okt. 26. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ. A tumor fajtájától, a stádiumtól. Az én párom édesanyja is rákos. Méhnyakrákja volt. Először félrediagnosztizálták és ebből kifolyólag félrekezelték. Szóval nagyon el voltunk keseredve.

Támogassátok az anyukáját amennyire csak tudjátok és figyeljetek, hogy ne hagyja el magát.

Kitartás és ne adjátok fel! A hit mindig segít!

2012. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. okt. 26. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Culevit, COD tea, B17 vitamin ilyenekre keress rá a neten.
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kezelés MELLETT! lehet ilyen zöld izéket inni.. ártani nem árt. De attól senki nem gyógyult még meg.
2012. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Ki mondta, hogy a kezelés helyett te igensötét? Mivel én is rákbeteg vagyok azt hiszem jó szívvel ajánlhatom. Ha te nem vagy estleg nem voltál benne, akkor hallgass.
2012. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem azt sem tudod pontosan mi is a rák. Persze most kiguglizod, de csak okoskodsz. Fogalmad sincs milyen, amikor az orvos azt mondja, hogy rákos vagy. Minden vizsgálat előtt imádkozni, hogy ne újuljon ki. Állandó rettegésben élni, hogy meddig élsz vajon?? Ezeket nem tudod és ezért írtam, hogy hallgass erről a témáról.
2012. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy van valaki aki segítő szándékkal hozzászól és érintett is a témában és mindenki lehúzza. Azért elgondolkodtató dolgokat írt nem? Nagyon komoly egy ilyen betegség szerintem is.
2012. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as! tudom, milyen a rák! Kivették a méhemet miatta. És azt is tudom, hogy rohadtul nem elég a sok zöld izét enni, inni. Nem viccből írtam.

Sok elvakult ostoba ember azt hiszi, hogy elolvas pár netes oldalt, és rohadtul kiművelt, és osztja az észt, hogy ki mit csináljon! Jaj, és általában az van, hogy orvoshoz ne, mert mind rossz, és hogy egyen-igyon sok-sok drága táplálékkiegészítőt. Úgyhogy hidd el, tudom, miről beszélek, nekem is ezeket mondták. Csak én tojtam rá, mert meg akartam gyógyulni. És sikerült is, mert már elmúlt 5 éve, hogy semmi bajom. A zöld, drága izék nélkül is!

Ha valaki szedni akarja, szedje. Ahogy írtam, ártani nem árt. De más életével ne játsszon senki, mert 1. nincs joga, 2. nem ért hozzá..

2012. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!