Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális lehet még, vagy...

Ez normális lehet még, vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés

5 éve menstruálok, rendszeresnek mondható, általában csak +/- 1-2 napot csúszik, valamikor annyit se.

Október 5.-én jött meg a menstruációm, és tegnap megint meg jött. Pedig csak jövő hét vége felé kellett volna.


Érdekes, mert minden előjel nélkül, egyszer csak megjött. Pedig általában van előtte 1-2 nagy, kemény, fájó pattanásom, és a mellem is érzékenyebb. Ezekből már tudom, hogy néhány nap és megjön. De most semmi.


Majd egy héttel előbb jött meg, mint kellett volna. Ez normális, vagy valami baj lehet?



2012. okt. 27. 07:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Kicsit félek, mert ennyivel hamarabb nem szokott megjönni. :/

Egyébként nem volt semmilyen szexuális kapcsolatom, tehát ez nem zavarhatott be.

2012. okt. 27. 07:55
 2/6 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb választ csak orvos tudja vizsgálat után!
2012. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer ilyesmi belefér a normálisba.
2012. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is előfordulhat, ha a következő megint szabályosan megjön, de lehet ettől számítva lesz rendszeres,lehetett egy korai peteérés miatt is.
2012. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
néha belefér ez, nem hinném hogy bármi gond lenne, figyeld továbbra is ha gyakrabban előfordul akkor fordulj orvoshoz.
2012. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam. :)
2012. okt. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!