Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? Vagy csak...

Terhes vagyok? Vagy csak megfog jönni?

Figyelt kérdés
eddig kétszer feküdtem le párommal,mikor elvesztettem akkor az csak pár lökés volt,mert nagyon fájt,védekeztünk!Másodszor is fájt,de az már sokáig tartott,szintén védekeztünk,egyszer sem élvezett belém,óvszerbe,de akkor nem volt bennem.2napja melleim sokkal nagyobbak,fájnak,néha hasam is+ sűrűn kell pisilnem.Hogy mennyit késik pontosan nem tudom,mindig elkövetem a hibát,hogy nem irom fel. :/
2012. okt. 27. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet ha már eltelt 2 hét az együtt lét óta, és kiderül. Egyébként kicsi az esélye mivel védekeztetek.
2012. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
melleim majd leszakadnak,annyira fájnak.:(
2012. okt. 27. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled, még az óvszerbe is úgy élvezett bele, hogy benned se volt...
2012. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!igaz,viszont terhességre utaló jelek vannak..
2012. okt. 27. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenki eljátssza szüzesség elvesztése után :D Hogy úristen biztos terhes vagyok...nem vagy az
2012. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem meg fog jönni, akkor nekem is nagyon fájnak a melleim, és a hasam. Szerintem nincs miért aggódnod. :)

16/L

2012. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi. A tüneteid Pre-Mens tünetek, ne parázz. Majd megjön. Az idegeskedéstől csúszhat is pár napot.
2012. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Picit megnyugodtam.Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!