Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyha megkell jonnie es...

Hogyha megkell jonnie es elojelek is megvannak, amik maskor is, akkor ugye hogy megfog jonni es nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Nem volt szex, csak a parom megujjazott, kozben felhuzott egy gumit is, de gondolom attol nem lett olyan a keze.
2010. febr. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos meg fog jönni.
2010. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem ártana kicsit utána járni, hogy hogy esik az ember teherbe... most volt szex, vagy nem? ha nem, akkor nyilván nem eshetsz teherbe, ha volt, akkor fenn áll a veszély:) de előbb tisztáznod kéne a fogalmakat:)
2010. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy mennyire butuskák a mai lányok :(

És ezt nem bántásból mondom, nem akarok senkit megsérteni.

De valami nagyon el van cseszve a felvilágosítással + a szülő-gyerek kapcsolatokkal

2010. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na köszi, azért annyira hülye nem vagyok, de ha az ujjára került sperma és utánna megujjazott gondolom, hogy bejuthatott az is
2010. febr. 5. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ne puffogj, ha tudod a választ minek kérdeztél :S
2010. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt szex minek kellett a gumi?
2010. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy egy gonosz kis sperma kimászott a gumiból, és téged vett célba? :P
2010. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!