Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelygyulladásom van, az...

Valaki : kérdése:

Ha hüvelygyulladásom van, az feltétlenül meddőséget jelent?

Figyelt kérdés

A doki szerint heveny hüvelygyulladásom van. Annyira van,hog fáj ott,mikor leülök,meg mikor nagyot lépek. Az orvos Betadine-t írt fel,de azt mondta,hogy minden menstruáció után 5öt használjak 3 hónapig. Nekem ez is furcsa...

Mindenesetre az első 5 kúp nem használt semmit. Már kellett volna?



2012. okt. 27. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ,ez nem meddőséget jelent, ez gyulladást jelent, amit kezelni kell!!!
2012. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogyan? Az orvos csak Betadine-t írt fel,azt is ilyen lehetetlen módon kell alkalmazni,anya meg nem visz el másik orvoshoz...
2012. okt. 27. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a Betanine kúp jó sajnos, én allergiás lettem rá, rontott a helyzeten.5 nap alatt javulnia kellett volna. A Dalacin krémet jobbnak tartom, de csak egy kúrára nem minden menszesz után, háziorvos is felírhatja. Valamint ne használj tampont néhány cikluson át, mert a gyulladásos hüvelyhámot könnyen felhorzsolja.

Van ez a Lactofeel hüvelygél azt inkább javasolnám mensi után. A menstruációs váladék miatt a hüvely pH-ja elcsúszik a lúgos irányba sajnos, ez kedvez a nem odavaló baktériumok megtapadásához. Ez a gél visszaállítja a savas pH-t. De elég csak két egymást követő napon használni ilyenkor. Van olyan barátnőm aki ezt használta a gyulladásra 5 napon át és tünetmentessé vált.

2012. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ha nem kezelik megfelelően, akkor lehetsz meddő, mert tovább terjedhet a belső nemi szerveidre! Menj másik orvoshoz, aki rendesen megvizsgál.
2012. okt. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy megelégedve az orvossal és azzal amit adott, keress fel másik orvost! Ha más nem menj el a háziorvoshoz és kérd ki a véleményét, kérj tőle tanácsot. Nem tudom hány éves vagy, de azért szerintem dokihoz már el tudsz menni egyedül is, pláne a háziorvoshoz!
2012. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!