Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős hüvelygyulladásom van,...

Erős hüvelygyulladásom van, és méhszájsebem, de míg a gyulladás nem múlik, a doki azt mondta, nem lehet rákszűrést csinálni. Lehetséges, h majd ezektől a dolgoktól rossz lesz az eredményem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont azért nem csinálja meg most, mert a gyulladás P3-as eredményt produkálna, úgy, hogy közben esetleg nincs is semmi gond (csak maga a gyulladás). Ki kell kezelni, ha egészséges vagy, akkor érdemes megcsinálni a rákszűrést, hogy ne adjon fals pozitív eredményt.
2012. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fertőzésem volt. A doki nekem sem csinálta meg a rákszűrést mondván , úgysem lesz jó az eredmény. Írt fel gyógyszert. Rá egy hónapra mentem vissza akkor már megcsinálta a rákszűrést ami P1-es lett. Amúgy ilyen még sosem volt ,nekem ezelőtt mindig P2 szokott lenni.
2012. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!