Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelykup hasznalata eseten...

Huvelykup hasznalata eseten ti hasznaltok tampont? Vagy csak tisztasagi betetet?

Figyelt kérdés
A nogyogyasz a tampont javasolta, h ne kenjem ossze magam es azt mondvan h igy jobban kifejti a hatasat. De nem lenne jobb ha kifolyna ahogy kell? es akkor az egesz huvelyt vegig takaritja, mert a tampon amugy is fel van helyezve es beszivja a megolvadt kupot es igy nem megy le a gyogyszer egesz vegig, nem? :s

2012. okt. 28. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a tampooont? Elég fura nőgyógyászod van.. szerintem is jó, ha az egész hüvelyben kifejti a hatását. Én tisztaságit használok olyankor.. kicsit kellemetlen, mármint főleg ha zsír alapú kúpot írtak fel neked, de szerintem úgy hatásosabb
2012. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura, amit mondott, hiszen pont, hogy ilyenkor nem ajánlott a tampon használata.
2012. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyet,h tamponnal... jobb,ha kifolyik sztem is.
2012. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha az egész hüvelyeden végig tud folyni és ki tudja fejteni a hatását. Én egészségügyi betétet szoktam betenni, mert egyszer hüvelykrémet kellett használnom és enyhén szólva kevés volt a tisztasági, de megjártam már kúppal is.
2012. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, asszem nemfogadom meg a tanacsat :P

Valoban kenyelmetlen, mert zsir alapu es csuszkal ossze-vissza :)

2012. okt. 29. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!