Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huszonéves lányok! Ti tampont...

Huszonéves lányok! Ti tampont vagy betétet használtok? Miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Betét.Abból is csak a tisztasági.

A fogamzásgátló miatt nagyon minimálisan vérzek,az sem ázik át.

2012. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Tampont. Sokkal tisztâbb, nem lesz az ember tiszta vér a làba közt. Meg a legtöbb betét olyan, hogy a vér simân végiggurul rajta, aztàn a vègén véres lesz a bugyid, ami tök gâz, nem?
2012. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

[link]


en ilyet hasznalok, sajnos nem tudom magyarul hogy hivjak.

a betetet nagyon utalom, undoritonak tartom, hasznaltam egy par napig, de inkabb a halal, a tamponra meg sajnos allergias vagyok

2012. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

3-mas


Irnál erről kicsit bővebben?

Amit neten irnak,azokat olvastam,engem személyes tapasztalat érdekel.

Nem folyik ki? hogy szeded ki? Kiszedéskor minden olyan lesz vagy kiszedhető higénikusan? Mennyire gyakran cseréled? Ha nem otthon vagy,hogy oldható meg a csere? Hány ilyened van?

2012. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14:44-es téged irigyellek nagyon :D :)


#3-as: ez engem is érdekelne, soha nem láttam ilyet!


kicsi OFF: nagyon ciki, ha én betétet használok? :/ Szerintetek nem látszik át a nadrágon a formája, ha valaki a seggemet bámulja? :D

Szívem szerint tamponoznék, de félek tőle, mert nem csak jó történeteket hallottam.. szóval tanácstalan vagyok ez ügyben és nem merem barátnőimmel se megbeszélni, nehogy kiröhögjenek, mert mindenki tamponozik szerintem...

2012. okt. 19. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


sokáig tampont használtam én is,de folyton gyulladáom volt,nődoki beszélt rá a fogamzásgátlóra és a betétre. (párom nagy örömére)

így most elég a kis tangás tisztasági is.


Egyébként szerintem nem ciki,pasi ugysem tudja hogy az bugyi vagy betét,annyira nem látszik át,fehéret ugysem veszel fel.

2012. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

3. vagyok.

szerintem ez a vilag legpraktikusabb dolga, a hasznalati utasitas szerint max. 12 orankent kell cserelni, en kb naponta 3szor szoktam (felkeles utan, miutan hazajottem, lefekves elott), bar nem telik meg soha, eddig a max az volt hogy felig telt meg.

ket meret ven (legalabb is abbol amit en hasznalok), 1 es 2. az egyest 25 ev alattiaknak akik meg nem szultek, mig a kettest 25 ev folottieknek javasoljak vagy olyanoknak akik mar szultek.

tokeletesen illeszkedik a mehszajra ami miatt nem folyik ki oldalt a ver egy kicsit sem.

a kivetel nagyon egszeru es szerintem higienikus is. van egy pici kis kiallo bigyo a tolcser vegen amit meg kell fogni, kihuzni es a tolcsert osszecsipni kett ujjal es lassan kihuzni. egyaltalan nem faj, se a berakas se a kivetel.

egy darab ilyenem van (allitolag 10-15 evig lehet hasznalni egy ilyet), mar 2-3 eve hasznalom. minden kivetel utan meleg szapanos vizben at kell obliteni, es ujra hasznalhato.

amugy nekem pont ugy jon ki a napirendem, hogy mindig tudjm otthon cserelni, de ha nem is otthon, 12 oranekent mindig sikerul egy baratsagos nem nyilvanos wc kozelebe jutnom pl baratnal.


az elso alkalommal meg hozza kellett szoknom es pl csak itthonra hasznaltam biztos ami biztos alapon, betettel kombinalva, hatha kifolyik, de semmi ilyesmi problemam nem volt.


mindenkinek csak ajanlani tudom, orvosi szilikonbol van, szoval az allergia szinte teljesen kizarhato, nagyon praktikusnak tartom, es olcso is.


amugy lattam eldobhato kiszerelesben ilyet, de azt meg nem probaltam.

2012. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
ja es pont ilyet hasznalok, lilaban
2012. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És hol lehet ilyet kapni, mennyibe kerül? Bár nem hiszem, hogy kipróbálom, de azért érdekel.
2012. okt. 19. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Éjjel-nappal tampont. Fogamzásgátlót szedek, alig vérzek, de a tisztaságit sem tudom elviselni. Rosszul vagyok a betéttől. Ráadásul ki is ekcémásodik tőle a bőröm.
2012. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!