Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hálóing vagy pizsama?

Hálóing vagy pizsama?

Figyelt kérdés
1 napos nőgyógyászati műtétem lesz. Szerencsére eddig még nem voltam kórházban, ezért nem tudom hogy álló inget kellene inkább vinnem, vagy vihetek pizsamát is. Nem szívesen veszek fel hálóinget és nem tudom hogy ott abban műtenek-e , vagy amúgy is kapok kórházit.

2012. okt. 29. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A műtétre kapsz kórházit, vagy semmi nem lesz rajtad. Utána biztosan jó a pizsama is.
2012. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy nagyon csini kórházit ( rajtam az konkrétan kétszer körbeért). Amíg a műtétre vársz nyugodtan vegyél fel egy pizsama nacit és egy köntöst. A műtőben csak az az ing lehet rajtad, amit adnak. Utána meg nyugodtan maradhatsz abban, amíg haza nem engednek. Úgyis fekszel és pihengetsz az ágyban.
2012. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve volt P3-as eredmény miatt LLETZ műtétem.Én vittem egy rövidnacit meg pólót.Rajtam kívül a kórteremben,mindenkin hálóing volt. Hát később meg is értettem mért. Nekem a műtőben le kellett vetnem a nadrágot,de a póló rajtam maradhatott,viszont,akin hálóing volt,csak fel kellett mellig húznia és kész. Ezért praktikusabb a hálóing. Ha megkérdezhetem,milyen műtéted lesz?
2012. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!