Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyra pizsama hálóing...

Gyermekágyra pizsama hálóing helyett? Rossz döntés?

Figyelt kérdés
Csak pizsamáim vannak, nem szeretem a hálóinget. Mindenki hálóinget visz? Szoptatni úgy is lehet, hogy felhajtom a pizsit.
2011. ápr. 28. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azt és olyat vigyél ami kényelmes, és amiből gyorsan tudod előkapni a cicit:) szoptatáshoz

És arra is gondolj, hogy ha csaszira kerül a sor könnyen tud fel le venni, ne nyomja a sebet.

2011. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én első szülésemre csak hálóinget vittem pedig utálom, most pizsamát fogok sőt melegítőt is, nem akarok pongyolában rohangálni egész nap, szóval ami neked kényelmes!

Szülésre nálunk kórházi hálóinget kellett felvenni!

2011. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jókat írd, fontold meg. Sajnos a szülészeten a hálóinget kérik, nekünk tanfolyamon mondták, még az igazi bugyit se nagyon engedik, eldobhatósat kell venni. Én sem szeretem a hálóinget, én is a pizsit szeretem, de ez van. Majd kibírom azt a néhány napot. Nekem inkább az a problémám, hogy keresem a boltokban, de még nem találtam jó mélyen gombos hálóinget.
2011. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyárra szoptatós hálóingnek nagyon jó a spagettipántos verzió(egy számmal nagyobbat ha vesztek akkor pont jól lehet le fel venni a pántját, amikor meg nem szoptattok már egy csomó vállban és máris nem lötyög) illetve a kínaikban van egy márka, aminek helyes zsiráf van az elején, majd köldökig gombos. Nagyon kényelmesek.
2011. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már három gyereket szültem. De még egyszer sem szóltak rám, hogy mi az, hogy pizsamát vittem. A szüléshez hálóing kell az biztos, és éjszakára hálóinget vettem fel (elől gombosat), nappalra pedig pizsamát (elől megkötős, így könnyű előkapni a cicit, de amúgy ha felhúzód a felsőt, úgy is jó). Én császáros anyukákon is pizsamát láttam, szerintem lehajtották a derekát egy picit, és kész.
2011. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

meg sajna már nem találtam, de olyat is érdemes venni, ami mellrészen átlapolt hatású.

Nyári a fiam vele pántosat használtam, a lánykámmal meg a zsiráfosat.

Igaz én hálóinges vagyok.

2011. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én gombos pizsamát vittem, utálom a hálóinget. Én is nyáron szültem, nem volt melegebb a pizsiben sem.
2011. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én császáros voltam mind a 2x,most lesz a 3.

Én örültem,ha a bugyimat fel tudtam cibászni magamra zuhanyzás után,vagy wc után.Nekem jobb volt a hálóing.Amit nálunk ott adnak,szülés után mindenki a kórháziban van.1-2 anyukán láttam saját hálóinget,de melegítőt azt nem.

Ki miben érzi jól magát,és mit ,,követelnek,, meg bent a szülészeten.

2011. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
meg arra is gondolj, h pl látogatási időben, ha többen vagytok egy szobában sokkal kényelmesebb az, h ha felül nyitható, akkor csak hátat fordítasz mkinek, és mehet a cici... ha viszont húzgálni kell, meg hajtogatni macerásabb. én tuti következőleg is hálóinget viszek, nem kellett wc-n se bajlódni a fel, le húzással a nacival, eléggé fájt így is, szülésznő (nem fogadott), minden nap a legkülönbözőbb időben jött nézni a gátvarrást, és akkor csak fel a hálóink, félre a bugyi és látta is, nem kellett akkor tologatni, meg húzogatni semmit.
2011. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Télen szültem, és utálom, ha "betegnek" néznek. Így nappalra melegítőt vittem pólóval, estére pizsamát, szüléshez hálóinget. Senki sem szólt érte. Praktikusabb volt, és nem éreztem magam olyan kellemetlenül, amikor a folyosón császkáltam a többi 100 látogatóval együtt.
2011. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!