Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ez normális? Mi lehet?

Lányok! Ez normális? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Már előbb is észrevettem, de gondoltam normális de most kicsit idegesít már hogy tényleg normális e és mért lehet? Szóval az van hogy ilyen "takonyszerű" (bocsi csak nem tudom hogy írjam le) váladék vagy nem tudom folyik ONNAN lentről..:S mi lehet? és normális egyáltalán?

16/L



2012. okt. 29. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen normális. Általában a peteéréskor van ez és tojásfehérje folyásnak is hívják. A mensi elötti napokban is előfordulhat. Hol tartasz a ciklusban?
2012. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

még sosem volt neked? Oo menstruálsz már? ha mensizel,tökmindegy mióta,kellett volna hogy legyen már a legelső előtt is. nekem nemrég jött meg,de már lassan 2,5 éve van ilyen folyásom,pedig még csak 14 vagyok. a termékenység jele.ha már a petéd beágyazódott a méhedbe,utána megint megváltozik,krémes állagú,pudingszerű cucc lesz.

írhatsz is!

2012. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem kellemetlen szagú és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor normális!
2012. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Előző vagyok. Ez a folyás tisztítja és védi a hüvelyed a fertőzésektől. Ha nem érzed azokat a tüneteket amiket előbb leírtam, akkor semmi gond. :)
2012. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

volt előbb is csak akkor annyira nem figyeltem rá és most mintha több lett volna azért figyeltem fel rá mostanában és most jutottam oda hogy meg kellene kérdezni mi is ez :)

Köszi a válaszokat most megnyugodtam :) hát úgy jövöhét elején kéne majd megint megjönnie:)

de semmi olyasmi tünet nem volt amit leírtál:) még egyszer köszi:)

2012. okt. 29. 11:58
 6/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
60%
"Petéd beágyazódott a méhedbe" - jó nagy m@rhaságot írtál, már ne is haragudj.
2012. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

MI BENNE A MARHASÁG? :@@@

mert nem azt írtam,hogy petesejt?! miért,a te petesejted nem a méhedbe ágyazódik be?akkor hova,az agyadba?

lehet,hogy pont te tudod hülyén a dolgokat és engem szidsz hát gratulálok! már ne is haragudj,de én már többet tudok a menzeszről,mint te szal nem értem mi a f@sz bajod van. :@

2012. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ne veszekedjetek :) ha szerinte nem így van utánna néz :)

Amúgy még szeretném azt kérdezni hogy ha MAJD a párommal ODA jutunk (mert nyilván majd később mert még kicsit korai lenne) akkor őt ez zavarhatja?

2012. okt. 30. 09:42
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
A 3. és 4. válaszoló vagyok. Normális pasi tudja, hogy van a nőknek folyása, és nem zavarja.
2012. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nagy marhaságot írtál mert ez tényleg nem így van. A pete ne ágyazódik be, csak a megtermékenyült petesejt (ami akkor már zigóta) de ez csak akkor ha megtörént a megtermékenyülés, vagyis teherbeestél. Ha ez nem történik meg akkor a petesejt nem ágyazódik be, épp azért van a menstruáció hogy a megvastagdott nyálkahártya és a meg ne termékenyült petesejt kiürűljön a szervezetből.
2012. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!