Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gáz ha betétet használn...

Nagyon gáz ha betétet használnak tampon helyett?

Figyelt kérdés
nagyon égő, gáz , ciki ha 1 16 -18 éves lány lányok használják
2009. aug. 10. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Inkább az ciki, hogy felteszed ezt a kérdést. :D Bocsi, de mit foglalkozol azzal, hogy más mit mond arra, hogy mit használsz havibajra?
2009. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Kinek mi a jó, azt használja kortól függetlenül.
2009. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
már hogy lenne? sőt, hosszútávon egészségesebb is. jobb ha kijön,minthogy benned pangjon eldugaszolva:D kinek mi jobb=) semelyik nem gáz. élethelyzet- embere válogatja=)
2009. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudják mások, hogy mit használsz a havibajra? Ne mondd el, már nem ciki.
2009. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz...én nem is mertem még kipróbálni a tampont mert a nővérem barátnője úgy járt egyszer hogy nagyon megtelt és alig tudta kihúzni...
2009. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz,én utálom a tampont és csak betétet használok,és nem vagyok már 18 éves :))
2009. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

22.00-ásnak. nem pang benned, és nincsen eldugaszolva.

jobban is teszed ha nemhazsnálsz tampon ha ennyit nemtudsz :D

2009. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt használd, ami Neked a legkényelmesebb!!! Másokkal ne törődj!!!
2009. aug. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat 1 kicsit megnyugodtam:) mert osztálytálsaim mikor valakinél véletlenül észreveszik h betétet használ 1 ből kicikizik meg minden és hát ez elég szar én meg nem nem röhögök a többiekkel me énis betétet használok szal hát kicsit lolXD
2009. aug. 12. 13:54
 10/11 anonim válasza:
szerintem ne foglalkozzal azzal hogy mások mit mondanak!azt kell használnod ami neked a legkényelmesebb...és nem ami mások szerint "trendi"..amúgy nemértem hogy miért tartjék cikinek ha valaki betétet használ:/ mondjuk én már évek óta tampont használok,mert számomra sokkal nagyobb biztonságérzetet nyújt..dehát kinek hogy..
2009. aug. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!