Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van és mit egyek ma?

Mitől van és mit egyek ma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történet a következő 25 éves lány vagyok,aki 6 éve él párkapcsolatba tehát rendszeresen nemi életem van,fogamzásgátlót szedek!Már lassan egy hónapja észrevettem a testemen,szervezetemen,h valami nem oké!Olyan érzésem van sokszor mintha terhes lennék.Ülő munkát végzek! Ezen felbuzdulva az utolsó 1 hónapba legalább 6 tesztet csináltam,ami negatív lett...időre meg is jött,rendben is volt!De egy nap 100x megyek el pisilni fáj a gyomrom,néha feszít az alhasam..olykor olykor hányinger is befigyel és a gyomorsav!Tegnap felhívtam a nődokim,azt mondta szerinte ez nem terhesség meg 6 tesztből legalább egynek meg kellett volna halványodnia!Néha nagyon a gyomrom se működik!Reggel felveszem a nadrágom,kényelmes..délutánra felfújódok és alig férek bele!Igaz mostanába összevissza ettem,de a székletem rendbe volt!Szerdán megyek orvoshoz és ma lightosan akarok enni hogyha nem eszek összevissza mindent akkor is ez van,h tudjam neki mondani...ti mit ajánlotok ma mit egyek?

Valakivel történt már hasonló?


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. okt. 30. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél gyümölcsöket, esetleg turmixban, ebédre húst salátával, kerüld a hüvelyeseket, a káposztát, kelbimbót, kukoricát, szőlôt, szilvát, szénsavas dolgokat.
2012. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gyengén bebeszéled magadnak, hogy terhes vagy. Szeretnétek babát? Akkor állj le a foggátlóról!
2012. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terhes nem vagy, az tuti.

Ez lehet akár a tabi mellékhatása, akár reflux, vmilyen ételallergia stb.

Első körben mondjuk hagyd el a fogamzásgátlót, hátha az okozza.

2012. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!