Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azok a lányok írjanak, akik...

Azok a lányok írjanak, akik még egyáltalán nem menstruálnak! Hány évesek vagytok? Mióta serdültök, stb? Voltatok emiatt orvosnál?

Figyelt kérdés

és ha igen,akkor az orvos mit mondott?

köszi



2012. okt. 30. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nefélj ha neked még nem jött meg. Majd idővel megjön amikor a tested felkészül rá. 9-16 éves korodig kell megjönni, a serdülés jelei: fehér folyás, szőrösödés, mellnövekedés. Felesleges orvoshoz menni, mit mondanád? -Segítség doktor néni még nem jött meg, mikor fog? Hidd el nem tudja, te se tudhatod pontosan! Bármi kérdésed van priviben nyugodtan fordulj hozzám :)
2012. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem,nem magam miatt kérdeztem ezt. nekem már megjött :DD csak azért kérdeztem,mert pl. nem régen én is azon gondolkodtam,hogy menjek-e mert már 2 éve mondta a suli orvos is,hogy bármikor megjöhet,ehhez képest csak nemrég jött. csak az érdekel,hogy aki ment már orvoshoz,annak mit mondtak és hogy az úgy is lett-e. :)
2012. okt. 30. 22:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy még 16 éves, akkor ne aggódj a menstruáció miatt!
2012. okt. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mondom,nekem már megjött!! egyik barátnőm miatt kérdeztem! xd
2012. okt. 31. 21:01
 5/14 anonim válasza:
még nem jött meg de a tünetek meg vannak 11 és fél éves vagyok kb. 1 és fél éve serdülök.voltam orvosnál azt mondta ,hogy minden nap legyen nálam betét mert már nagyon,nagyon közel van.
2013. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1 és fél éve serdülsz és az orvos szerint közel van???

én már kb 4 éve(!) serdültem,amikor megjött! átlagban is legalább 2 év serdülés után szokott megjönni. az orvosok sem tudnak jól saccolni,ugye tudod?


nekem azt mondta a doki hogy 2010 nyara körül. ehhez képest 2012 őszén jött meg...

szerintem nem mindegy hogy 12 vagy 14 évesen jelentkezik! pedig már akkor is fejlett voltam,de mégsem jött. na mindegy.

a lényeg hogy ne vedd készpénznek,mert egy barátnőmnek is azt mondta a gyereknődoki hogy 2010 őszén,november körül. és mikor jött meg neki? még mindig nem,de "állítólag" igen,ő azt mondja hogy 2012 tavasza.(kamuzott,mert az anyja lebuktatta,szóval még mindig nem mensizik!). a lényeg hogy ha meg is jött volna neki akkor,az is majdnem 2 éves késés lett volna!

látod,egy orvos sem tudja megállapítani...

2013. márc. 16. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!12vagyok!1hónapja van fehér folyásom,kb.egy éve szörösödök lent,a hónajamon 6-7honapja van ször de nem sok.Egy két pattanás van rajtam és volt is már kb.2 éve.A melleim kb egy éve nőnek.2-3 centisek!Hát én elájultam párszor és azt mondta az orvos hogy ez a nagy lány dolog miatt van.
2013. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
előző: ha 12 évesen kezdődött nálad a folyás, akkor 14 évesen fog megjönni :) és a többi adat is erre ad okot következtetni.
2013. aug. 3. 18:38
 9/14 anonim ***** válasza:
köszi a válaszod!
2013. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
12 éves vagyok 3 éve szőrős lent és 1 éve a hónaljamon, a mellem is két éve nő és fehérfolyásom 13 hónapja van! de nem megyek orvoshoz 16 éves koromig ha esetleg nem jönne meg!...:) 2 éve kamaszodom és vannak pattanásaim rendesen.....
2013. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!