Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányok miért titkolják a...

A lányok miért titkolják a fiúk előtt annyira, ha menstruálnak? Miért baj az, ha esetleg meglátják, hogy betét, vagy tampon van náluk?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány titkolja, van olyan ismerősöm, aki elég nyíltan beszél róla. Aki meg nem, az meg túl intim dolognak érzi.
2012. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy mert cikinek és személyes dolognak érzik és szégyenlik
2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavarba ejtő, és egyébként is magánügy.
2012. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

magánügy

ha épp hasmenésem van, azt sem kürtölöm világgá

2012. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mert ez egy intim dolog, és probálják úgy is kezelni.... na


régen a törzseknél a menstuálló nőt teljesen eelkülönítették a közösségtől, egy külön kis házban ahova senki nem mehetet be (az élelmet és vizet az ajtóba rakták le neki)


nah meg ha a nőfeszültebb az átlagosnál akkor egyből a mestruációjára fogják...

2012. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mitől ciki?!
2012. jún. 26. 10:50
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez nagyon jó kérdés! :) Szerintem pont azért cikizik a lányokat a fiúk, mert ilyen nagy titkot csinálnak belőle. Mintha ez valami szégyellni való csúnya dolog lenne. Én fiú vagyok, és 9 éves korom óta van lány barátom, akivel teljesen természetesen beszéltem mindig ezekről a dolgokról!
2012. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ahogy már az előttem lévőek is megírták ! IGEN ígyvan magánügy!

elég ha csak mi tudjuk (lányok nem így van?)

és nálunk egyébként is olyan szemetek a fiúk hogy ha véletlenül meglátnak valamit nálunk( betét , tampon) akkor a folyosón ezt ordibálgassák ,

PL: Betti menstruál és akkor az egés iskola csak ném (még a lányok is ) és röhögnek!

tiszta ciki , és akkor még csodáoznak a felnőttek hogy cikinek tlálunk magunknak megvenni a betétet, vagy tampont , borotát!

2012. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig szoktam szólni a pasimnak, hogy "megjött a havim, bocsi ha pár napot kicsit hangulatváltozásos leszek, nézd el kérlek, vagy próbálj megérteni" :D, amugy én nem szégyelem elötte, még szeretkezünk is havim alatt, mert öt nem zavarja. ^^

fél éve vagyunk együtt, s kb 2hónapja élünk szexuális életet ;)


18L/25F

2012. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert magánügy. Azt sem szoktam bejelenteni mikor kell kakilnom, akkor ezt miért kellene?

Hogy miért baj, ha meglátják? Mert ők tesznek róla, hogy mindenki tudjon róla(sokszor elég gyerekes módon.)

2012. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!