Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, a nődoki a feneketeket...

Lányok, a nődoki a feneketeket is meg szokta nézni?

Figyelt kérdés
Ha már úgy ott terpeszt az ember, a lenti nyílást is megnézik, vagy csak a hüvelyt?
2009. aug. 11. 02:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2x voltam eddig nőgyógyásznál, csak a hüvelyt nézték.
2009. aug. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
70%
a popsinak semmi köze a nőiességhez. nem valószínű, hogy a doki elkezd máshova is mászkálni.
2009. aug. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szűz vagy, előfordul.
2009. aug. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én sokszor voltam (a koromnál fogva is), de soha nem nézte

31/L

2009. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem mert ha már nem vagy szűz és mondjuk kenetet vesz egy olyan fám eszközt tesz oda ami eltakarja a feneked


[link]

2009. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz vagy, akkor előfordulhat.
2009. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

szia!


ha szűz vagy, akkor a végbélnyílásodon keresztül KELL, hogy vizsgáljon meg az orvos!


ha nem, akkor nem végez alapos vizsgálatot.. azonban egy körültekintő orvos, amikor felfekszel a vizsgálóasztalra, akkor azért egy pillantást vet az egész gáttájékodra, majd utána vizsgál hüvelyen keresztül. amikor rápillant, az csak egy pillantás... így ha pl aranyered lenne, az feltűnne neki, vagy ha bármiféle kóros elváltozásod lenne, azt is látná. Ez nem fáj, és közben hasznos is, mert ha van valami látható dolog, és figyelmes, akkor arra tanácsot is tud adni.. pl aranyér...


én szülésznő vagyok, várandós osztályon dolgozom. és amikor pl hüvelyváladékot veszek le nőktől vizsgálatra, akkor akaratlanul is észreveszi az ember a végbélnyílást, így pl az aranyeret, amire normális módon ki lehet térni, hogy mit javasol az ember...


[link]


ha félelemből írtad a kérdést! nem kell félned! :)

2009. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem nézik meg, nem vizsgálják meg. Ne aggódj!
2009. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

"ha szűz vagy, akkor a végbélnyílásodon keresztül KELL, hogy vizsgáljon meg az orvos!"


Ez mekkora hülyeség! Amikor anyukám ment nőgyógyászhoz, megkérdezte, hogy igaz-e, hogy szűz lányokat végbélen keresztül vizsgál meg, akkor azt mondta hogy nem. Egy orvostanhallgató ismerősöm, meg egyenesen hahotázott.

Én szűz vagyok, de ha vizsgálatra kéne mennem, nem hagynám, hogy a seggembe nyúlkáljanak. Most a szűzhártya miatt van ekkora felhajtás? És ha átszakad, akkor mi van? összedől a világ?:/

Most tuti le fogtok pontozni, de tudjátok meg, hogy attól nem lesz igazatok!

Hogy válaszoljak a kérdésre: NEM. Ha meg mégis, akkor sem kötelességed hagyni, ha nem szeretnéd.

2009. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én nem pontozlak le, nem pontozok senkit. egyébként sem értem, miért lett lepontozva pl az enyém, h végbélnyíláson keresztül kell, hogy vizsgáljanak. ez PROTOKOLL! ha nem így végzik, az kicsit szomorú. ezt tanítják... és én pl amikor még szűz voltam, mindig is a végbélnyíláson keresztül vizsgáltak. nem a szűzhártya, hanem a "szemérem", az, hogy ha nem muszáj, ne egy orvos nyúlkáljon először.. protokoll és kész...
2009. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!