Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, a nődoki a feneketeket...

Lányok, a nődoki a feneketeket is meg szokta nézni?

Figyelt kérdés
Ha már úgy ott terpeszt az ember, a lenti nyílást is megnézik, vagy csak a hüvelyt?
2009. aug. 11. 02:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
Végbélen keresztül nekem megnézte az orvos a méhem méretét/rendes -e vagy megnagyobbodott-e/ de hüvelyen keresztül is és még rákszüréshez is vett mintát.
2009. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Kevered a nőgyógyászt az urológussal....

az urológus dolga a fenékvizsgálat....

2009. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előzőnek: butaság. Itt különféle dolgok keverednek, és a kérdező nem határolta be pontosan, mire gondol. Alapvetően kétféle céllal keveredhet viszonyba az orvos valakinek a végbélnylásával: 1 hogy magát ezt a testrészt vizsgálja, ezt a sebész, proktológus végzi, 2 hogy ezen a nyláson KERESZTÜL tapintson ki valamit, ilyet végezhet nőgyógyász, urológus (ő sem "fenékvizsgálat" céljából, hanem a prosztata és ondóhólyag érhető el így), sebész (vakbélgyulladás stb. vizsgálata), de akár belgyógyász is. Nagy a zavar a fejekben ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Szűz lányokat vizsgálHAT az orvos végbélen keresztül, de ha kellően tág a szűzhártya, azon át is végzik, valamint, ahogy valaki följebb írta, nem szűz nők esetén is előfordulhat, hülelyi vizsgálatot követően, és azzal együtt is (vaginorektális vizsgálat), bár nem olyan gyakori és jellemző, hogy valakinek egy rutinszerű nőgyógyászati vizsgálat kapcsán ezért kelljen szorongania.

Lehet lepontozni :)

2009. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én szűz voltam mikor először mentem nődokihoz (16 évesen), és a hüvelyvizsgálat után, felnyúlt a végbelembe is. :S

Tehát, van ilyen!

2009. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14:42: ekkora hülyeséget, urológus lányoknak nem nyúlkál a seggükbe, ugyanis nincs prosztatájuk!! legalább ne terjessz tévedéseket
2009. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!