Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek először nőgyógyá...

Holnap megyek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Van valami "szabály" amit tudni kell ? Vagy akármi amire legyek felkészülve...stb?

Bármi tanács ami eszetekbe jut szívesen olvasom.


2012. okt. 30. 20:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és nem baj ha úgy megyek hogy teljesen le van borotválva?
2012. okt. 30. 20:41
 2/13 Mia_may ***** válasza:
Szia nem baj egyáltalán viszont ezt is feljegyzik a papirra! Ha szűz vagy akkor a fenekedbe is kicsit felnyúlnak. Nem kell izgulni nem nagy dolog észre sem fogod venni. És minden panaszt ha van mondj el :)
2012. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
már nem vagyok szűz , de minek írják fel hogy le van borotválva mindenem ?:D
2012. okt. 30. 20:51
 4/13 A kérdező kommentje:
ja amúgy köszi minden panaszt elmondok :)
2012. okt. 30. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó szoknyába menni, elég csak akkor felfedni az alsó testrészünket neki, amikor már felfeküdtél a vizsgálóágyra.

Mond meg neki is , hogy most vagy először ilyen vizsgálaton.

Persze te zavarba leszel,ő neki viszont ez természetes. Napi szinten 20-30 ilyet lát.

Ami fontos, hogy vizsgálat közben próbálj meg ellazulni, annál könnyebben tud vizsgálni, mind a kezével , mind a kacsával / persze ez arra vonatkozik, ha nem vagy már szűz/. Az alhasat kell puhára hagyni, nem feszíteni, szerintem ezt nehéz eleinte megcsinálni.

2012. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem baj én is csupaszon mentem. De van doki aki szól érte :D

Mikor azt a hideg vasat vagy mi az felnyomja..picit kellemetlen de engedd el magad akkor nem olyan rossz :)

2012. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dehogy jegyzik fel, és már rég nem nyúlnak fel a fenekükben. Már van szűz nőknek is vizsgáló eszköz.
2012. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem szól érte a doki. bár magándokihoz megyek szóval csak nem fogja már érdekelni. remélem :D köszi a válaszokat
2012. okt. 30. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Orvosfüggő. Nekem annyira mondták, hogy a dokik örülnek, ha rendszeresen vezetek menstruációs naptárat. Hát az én nőgyógyászomat ez nagyon nem érdekelte. :) Szó szerint.


Amit biztos megkérdez:

Mikor volt az első/ utolsó menstruációd?

Élsz-e nemi élet. Ha igen, mivel védekezel?

Volt-e műtéted?

Mi a tüneted?


Most hirtelen ezek jutottak eszembe.


Érdemes szoknyába menni, bár az időre való tekintettel egy hosszított pulóver is jó, csak hogy ne kelljen félpucéran mászkálnod a székig és vissza.

2012. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi. én is vezetek menstruációs naptárat mert nekem nem valami pontos meg rendszeres.. ezért is van már ideje hogy elmenjek.
2012. okt. 30. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!