Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizelésnek lehetnek...

Gyakori vizelésnek lehetnek nőgyógyászati okai?

Figyelt kérdés
mostanában gyakran kell pisilnem, kb. 3 óráig bírom ki és éjszaka is 2x ébredtek emiatt. Nem fáj semmim se derekam, se a vesém, csak ez a gyakori pisilés van. Érdekelne, hogy ennek lehet nőgyógyászati okai? Nem fáj a hasam,nincs kellemetlen szagú folyásom, így gondolom nem bakteriális gyulladás. Igazából nem vettem észre semmi furát, csak egy pici folyásom van. Terhes nem vagyok.Volt már valakinek nőgyógyászati oka a gyakori vizelésének? Köszi
2012. okt. 31. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Hólyaghurut simán lehet. Nekem is gyakran kellett pisilnem, semmilyen más tünetem nem volt, aztán elmentem orvoshoz és kiderült, hogy ez okozza a bajt.


Vagy ha mostanában több teát iszol az is okozhatja mert sok emberre nézve vízhajtó hatású.

2012. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze attól függően, hogy az ember milyen teát fogyaszt.
2012. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy szinte nem is iszok és mégis gyakran kell. nem tudom hogy házi orvoshoz menjek vagy nődokihoz.... volt egy kis folyásom de tényleg kevés abból gondoltam h talán valami nőgyógyászati oka lehet. de amúgy semmi tünetem nincs.
2012. okt. 31. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a nőgyógyász tud segíteni ilyen esetekben.
2012. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
írtam itt neten egy orvos válaszol rovatba és azt írta a nődoki h szerinte meg rossz irányba keresem a megoldást. így hogy nincsenek "lent" fájdalmak, folyás, főleg nem kellemetlen szagú, így szerinte nem nőgyógyászati a probléma. Szerintem először elmegyek a házi orvoshoz és utána meglátjuk mi lesz.
2012. okt. 31. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Urológiára menj, jó eséllyel nem nőgyógyászati gond.

De egyébként okozhat. Én is mentem ilyen panasszal urológushoz, és említette, hogy nőgyógyászati fertőzés miatt is lehet. Le is vette a kenetet. (Mondta, hogy elmehetek nődokihoz is kenetet vetetni, de meg tudja oldani ő is.)

Szóval szerintem urológia egyszerűbb. Meg tudja vizsgálni a vizeleted is, meg akár kenetet is tud venni...

2012. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát azt nem tudtam, hogy urológus is tud kenetet venni, jobban mondva szokott kenetet venni.
2012. okt. 31. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!