Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati leletemen...

A nőgyógyászati leletemen fertőzés van, de a dokit szerint jó az úgy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először voltam orvosnál, 22 vagyok,. Citológiát csináltak, p betűs státusz nincs a papíron, csak a következő.

1.fertőzés

2.reaktív és reparatív jelek, gyulladás, reaktív ámelváltozással

3.hámelváltozások

Azt mondta ha nincs panaszom akkor ezzel nem foglalkozik. Ez így normális?

Fogamzásgátlót is írattam, ott se kérdezett semmit, csak felírta.


2012. okt. 25. 11:15
 1/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Válasz: menj másik orvoshoz, mert ez egy nemtörődöm fax.
2012. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt csinálták! Minden leletem van fertőzés meg gyulladás, de panaszom nem volt, sőt nekem akkora is írtak be vizsgálatot, amikor még nem is jártam...Rákérdeztem és azt mondták,hogy ha nincs panasz, akkor nem törődnek vele. A beírt vizsgálati időpontra meg azt mondta, hogy pedig jártam ott....Nagyon fel vagyok rajtuk háborodva...Ennyi erővel az ember elmegy a fogorvos, aki látja, hogy van lyukas foga, de nem szól róla, nem kezeli, mert nem okoz panaszt..
2012. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mubby23 válasza:
én is 22 vagyok, és féléve azért járok orvosról orvosra mert ezeket írják rá nekem is hogy fertőzés és gomba meg hogy gyulladása van a méhnyakamnak.. mégsem jövök helyre pedig már április óta szórakozok vele.. keress másik orvost, bár tapasztalat hogy sok nem törődik veled mert a pénz az minden, az egészségedet meg nézheted.
2012. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Panaszom nekem sincs, csak folyásom, de az normális, nem viszket, nem kellemetlen szagú.

Lehet, hogy valami kis fertőzés, de őszintén jólesett volna, ha megnyugtat. Jóformán még válaszolni sem akart, amikor rákérdeztem, hogy ez mégis mi. Majdnem lehordott, hogy minek rabolom az idejét. Állami rendelésen voltam, nincs ennyi pénzem magánorvosra.

Akkor ezek szerint ezzel tényleg senki sem foglalkozik.

2012. okt. 25. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha nem konkrét panasszal mész, akkor elhajtanak a fenébe, mondván minek rabolod az idejüket... ha panaszod van, akkor meg a tőlük telhető legnagyobb bunkósággal "kezelnek", hogy soha többet ne legyen kedved szakrendelésre menni, hanem csak magánpraxisba...

Szerintem ha nincs panaszod, akkor ne is várd meg, hogy legyen, szerezz be frezyderm ph4 lemosót, az megelőzi a fertőzések kialakulását.

2012. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mubby23 válasza:
igen elég bunkók, de hát mi nők azért minden ilyen jellegű dologtól megijedünk. nekem már magánorvoshoz sincs kedvem menni, mert még neki a 15- 20 ezreimmel az idejét rabolom.
2012. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Furcsállom, hogy nincs rajta a leleten a P-és eredmény. Oké, hogy nincs panaszod, de azért itt vannak megjegyzések. Engem leginkább a fertőzés izgatna. Kérnék HPV szűrést. Javaslom beszéld meg a leletet a háziorvossal. Szerintem minimum fél év múlva ismételni kellene a citológiát. Egyébként nem kell megijedni a haragos állami dokiktól, komolyan el kell nekik mondani, hogy laikusként igenis magyarázza el mit jelentenek a leleten lévő dolgok. Veszíteni nem veszítesz semmit, a tét viszont az egészséged. Amúgy én sem járok magándokihoz, és pénzt sem adok soha.
2012. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a p nem lehet, hogy azért nincs a leleteden, mert valami modernebb skálát használtak? a p-s eléggé elavult módszer...
2012. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem intim mosakodót ajánlott hasonló esetben a dokim. Többet ki is próbáltam, de nem éreztem semmi változást csak a Frezyderm pH4-nél..
2012. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!