Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok, és attól...

16 éves vagyok, és attól tartok hogy nemi gombás fertőzésem van ( még nem kerültem nemi kapcsolatba senkivel) Tudnátok nekem segíteni hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem akarok menni, és a szüleimnek sem szeretném elmondani, egyedül szeretném megoldani a problémát. ( ha nagyon muszáj akkor elmegyek az orvoshoz, de a szüleimnek semmiképpen nem szeretném elmondani)

köszönöm


2012. okt. 31. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, amikor még szűz voltam, sajnos kb. bárhol el lehet kapni.

Mindenképp menj orvoshoz, a recept nélül kapható ilyen-olyan szerek csak rövid távú javulást hoznak.

2012. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kell menned orvoshoz, mert korántsem biztos, hogy tényleg gombás fertőzésed van. Ezt az orvos is csak tenyésztéssel tudja megállapítani. El kell menni a tini nőgyógyászatra, a szüleid engedélye, jelenléte nem szükséges.
2012. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szüleidnek nem kell szólnod, ha nem akarsz, de orvoshoz mindenképpen el kell menned, mert különben csak sokkal nagyobb bajt csinálsz magadnak!
2012. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uszodában sok mindent el lehet kapni, még durvábbakat is pl. HPV. Háziorvos -> szakrendelés -> gyógyszeres kezelés
2012. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A helyedben én azért szólnék, ha mindkettőnek nem is (mert apuka előtt ez kissé kínos szitu), de anyukának mindenképp. Megkérném anyumat, hogy kísérjen el a nőgyógyászhoz.
2012. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ez a tini nőgyógyászat mennyibe kerülne?? körülbelül?
2012. nov. 1. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Sztkban ingyenes. Maga orvos 10 ezer körül.
2012. nov. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sztk-s rendelésre mész akkor az ingyen van. Magánorvosnál viszont mindenért fizetni kell.
2012. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!