Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismeri valaki dr Csókási...

Ismeri valaki dr Csókási Zsolt orvost? Vélemény?

Figyelt kérdés

#Zsolt #Csókási
2012. okt. 31. 18:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10#

Ne oda menj vissza, ez egy kuruzsló. Csodálkozom, hogy még működik a rendelő. Fel kéne jelenteni őket, gusztustalan, amit művelnek. Csak az ilyen férgek valahogy mindig megússzák...

2021. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Igen egyetértek. Én vesekő problémával mentem hozzá, amit el is mondtam az elején. Mindent mondott, parazita stb..., gondolom a szokásos duma. Kérdezem a végén; és a vesekő? Úgy fektetett vissza újra,de rámszólt, hogy ne üljek le,mert már a papírlepedőt is elvette. Tehát annyira a kis űzelmeire koncentrált, hogy amit már az elején kértem meg sem nézte. De újra visszafekve, azért megnézte. Utána átvitt egy másik szobába, ott magyarázta a parazitákat, stb..., mint ahogy itt mások írják. Megkérdezte, hogy szeretem-e az állatokat, van-e?

Gondolom ez bizonyíték a parazitákra. Undokul viselkedett, mikor még feltettem egy-két kérdést. Ajánlotta a következő szobában lévő kuruzslót, hogy annak a gyógycuccai majd segítenek meggyógyulnom. A kioktatás végeztével, úgy húztam ki a bejárati ajtón, hogy az ott lévő valami alkalmazott, csak lesett. Csodálkozott, hogy nem mentem be a kuruzslóhoz.

Egyébként a testvére kozmetikus, aki a vendégkörében szintén seftel

azokkal a cuccokkal amit itt akarnak az emberekre tukmálni jó pénzért. Ez már egy hálózat. Undorító, seftelő banda. És persze az interneten is nyomja a cuccokat.

A leletet megmutattam egy gasztroenterológusnak, aki azt mondta, hogy ilyen dolgokat, ami itt le van írva, létezhetetlen látni ultrahanggal.

Persze, három hónap múlva menjek ellenőrzésre, hogy tovább tudjon fejni, ha hagynám. Nagy csalódás volt, azt hittem, hogy egy komoly helyre megyek. Rémes volt az egész!!! Inkább enyhén agresszív volt, mint normális. Kedvességről ne is beszéljünk!

2022. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Utána elmentem székletvizsgálatra, ami negatív lett. Persze azt mondata Csókási, hogy a problémákat nem lehet székletvizsgálattal, sőt semmivel kimutatni. Jó politika...
2022. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Laulu válasza:
Jártam nála, és egyetértek azokkal az előttem szólókkal akik nem ajánlják. Szinte szóról szóra ugyanazokat az elváltozásokat vélte látni nálam is, amiket más páciensei is leírtak. Szintén parazitákról beszélt és javasolta a méregdrága készítményt. Mivel a vizsgálat során nem vett észre olyan fejlődési rendellenességeket, amiket korábban más szakemberek már diagnosztizáltak nálam, (a baloldali vakbél és bikornis uterus azért látható kéne legyen egy jól képzett radiológusnak, sőt még egy átlagos röntgenorvosnak is :))))) ezért határozottan NEM javaslom senkinek, hogy a doktor úrtól kérjen hiteles diagnózist. Ezen kívül a higiéniával sem voltam elégedett. Kismedencei UH-nál azért illene gumikesztyűt húzni.
2023. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért milyen durva, hogy eltelt majdnem 9 év az első válasz óta, és még mindig szabadon praktizál és húzza le az embereket ez a barom!!!
2023. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Sziasztok, 2023. Februàrjàban jàrtam a ,,szakorvosùrnàl’’.

26 èves sportos egèszsègorientàlt nő vagyok. Állapotfelmérésen voltam 45.000ft-ért Csókási Zsoltnál. Azzal kezdtük a beszélgetést, hogy kaptam-e oltást. Nem csak hogy bíràlta a döntésem hanem elmondta hogy kígyómérget kaptam ès mivel nincs bajom így a 3 hígítási formából valószinűleg a legjobban felhígítottat. A jövőben lesz-e bajom azt természetesen nem tudta megmondani de nála van egy természetes alapú készítmény ami antitoxikus.

Aztán legalább 8 különböző súlyosabb problémát felsorolt közte a máj megnagyobbodást, policisztás petefészket, pajzsmirigy megnagyobbodást, emlőcisztákat, parazitákat és nem utolsó sorban KRÓNIKUS VÉKONYBÉL GYULLADÁST (chron betegséget). Fontos hozzátennem azt az apró részletet hogy az alhasam megultrahangozása után miközben egy pavilon választott el minket és mindketten készültünk a nőgyógyászati ultrahangra én vetkőzéssel ő pedig egy padlizsánkrémes kenyér megkenésével amit paprikával fogyasztott el. Mindezt amellett a kézmosó mellett amit a vizsgálatok között használ de valójában annyira megdöbbentem ezen hogy azt sem figyeltem kezet mosott-e.

Mély depresszió állapotába esve léptem ki a rendelőből. Meg is kérdeztem közben hogy másoknál is ennyi probléma van?!? Mire azt a választ kaptam hogy igen, sok páciens pillangóként jön be és hernyóként távozik. Vizsgálat közben 0 empátiát éreztem sőt szinte láttam rajta hogy fürdőzik a rossz érzéseimben.

Azóta jártam több vizsgálaton, hiszen egy percig sem tudtam elhinni hogy ennyi féle problémám van. Nem policisztás a petefészkem. A pajzsmirigyem és a májam hibátlan állapotú és természetesen nem vagyok CHRON beteg.

Mindenkit óvva intek attól hogy elmenjen ehhez az emberhez hiszen a szónak teremtő ereje van és ha valaki hajlamos a hipochonder állapotra nos biztosan előjön nála a sokból az egyik probléma

2023. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Sziasztok! Én döbbenettel olvastam itt a megnyilvánulásokat Csókásy Doktor Úrról. Egyes megjegyzések véleményem szerint felháborítóak, sőt túlzásnak és enyhén szólva sem tartom őszintének, leginkább célozva a #12-es hozzászóló bejegyzésére. Azért mert valami nem volt szimpatikus még nem kell olyat írni ami nem igaz! Szinte mindenkinek a szervezetében lehetnek paraziták, főleg a legyengült immunrendszerű szervezetben, és tudnak bizony nem kevés gondot okozni! Utána lehet olvasni! Az, hogy természetes, gyógynövényi összetevőjű termékeket javasol a problémák megoldására nem is értem, miért baj?! Talán jobb amikor vényre egy csomó mellékhatással járó gyógyszert ír fel az orvos, amitől majd lesz még további újabb probléma hosszútávon? Aki azt szeretné, miért ide jelentkezett be? Én évekkel ezelőtt is jártam a Doktor Úrnál jobb láb dagadása miatt, és amit javasolt akkor én megfogadtam a tanácsait (hiszen emiatt mentem hozzá!) és meg is szüntette az akkori problémámat! Éppen tegnap jártam nála ismét és megállapította azt amit a városomban nem tudtak! Most is megfogadom a tanácsait, és bízom benne, hogy javulni fog az állapotom ismét! A viselkedése maximálisan kedves volt, most is, és évekkel ezelőtt is!!! Mosolygós volt, empatikus, a vizsgálat közben aprólékos, körültekintő, türelmes, mindent elmagyarázott amit kellett. Komolyan nem értem az embereket, ezt a sok rosszindulatot!!! És igen, szívből tudom ajánlani! Bár a kérdező már nem mostani keletű. De ha valaki hozzáértő radiológust szeretne, profi géppel, és akiknek nem a vegyi gyógyszerek a fontosak, hanem a gyógyhatású készítmények, amelyek nem ártanak, akkor ide jó helyre megy!
2023. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
#17 vagyok ismét, elírtam, bocsánat Csókási Doktor, y helyett i-vel. :)
2023. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez a csávó, hogy nincs még sitten?


2004(!)-ben voltam nála vesekő miatt. Mindennel foglalkozott csak a vesekővel nem, parazita, vékonybélgyulladás. Ott volt a Márta nevű testvére aki "segített" volna a méregdrága Sunrider (MLM) termékek megvételében és utánkövetésben. 20 év és semmi nem változott...

2023. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, és mondanom sem kell, se vékonybélgyulladásom, se parazitám nem volt. A nefrológus már akkor mondta a kórházban, hogy kerüljem messzire Csókásit...
2023. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!