Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felfaztam? (tobbi lent)

Ha felfaztam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Felfaztam es kozben menszizek is... A felfazas befolyasoja a menszit. Szoval tarthat tobbet, kevesebbet, tobb vgy kevesebb johet?
2012. okt. 31. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szokta, néha 1-2 nappal tovább tarthat.

A felfázás kezelésre szorul, mert ha nincs jól kikezelve kiújulásra / sőt gyakori kiújulásra/ hajlamos.

2012. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyira felfazva hogy most ugy csip h aucs... Nem csak erzem mikor vizelek hogy csip valami de nem erosen.
2012. okt. 31. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kezeled időben egyre rosszabb lesz. A hólyagodban elszaporodnak a baktériumok. Igyál nagyon sok folyadékot így ezt megelőzheted és kezelheted. A lényeg hogy sokat menj pisilni. :)

Ha jobban fáj igyál medveszőlőlevél, csalán, vagy aranyvessző teát. Ezek mint megakadályozzák a baktériumok elszaporodását, és megtapadását a hólyag falán, és a csalán vizelethajtó is. Gyógynövényboltban, vagy biopatikában kb 300 ft ért hozzájuthatsz. :)

2012. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke koszonom... De ha csak siman iljen gyumolcs teat iszok kb.1 litret egy nap az jo? Es sokszor pisilek. Hogyan kene meg a vizen kivul ugyelnem arra hogy ne legyen rosszabb?
2012. okt. 31. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hólyaggyulladásod van. Ezt orvossal kell kezeltetni, mert gyulladásról van szó, ami ha házilag van "kezelve" nagyon sok baj forrása lesz. Legrosszabb esetben rámegy a petefészkedre és nem lehet gyereked később! A gyógyteák csak kiegészítőnek vannak.
2012. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!