Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó vizelési ingerem van....

Állandó vizelési ingerem van. De tuti nem felfázás. Mi lehet? 14/L

Figyelt kérdés
Ma késő reggel óta egy hol kisebb/nagyobb ingert érzek, hogy kimenjek pisilni de mindig csak egy pici jön és utána egy égető érzés. Ha sokat iszok és sokat pisilek akkor nem érzem ezt. Ülni alig tudok megmaradni. Felfázás szerintem nem, mert derekam nem lóg ki, hideg helyre nem ültem és nem is járkálok mezítláb. Mi lehet az oka? :s

2012. nov. 1. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Baktériumos fertőzés lesz, egyébként a felfázás is az, nem csak a hideg miatt lehet megkapni sajnos, nekem nyáron 40 fokban is volt "felfázásom", csak stressz miatt.


Nem árt orvoshoz fordulni vele, lehet megpróbálni a szokásos házipraktikákat, gondolom fognak tanácsolni párat.

Némelyik esetben bejön, némelyikben nem, azért érdemes megpróbálni.

Jobbulást :)

2012. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors hsz-t ^^ Egy forró fürdő és kamillás borogatás után most minden rendben de nem tudom még, hogy a nap többi részében mi lesz. :/
2012. nov. 1. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha hétfőig nem múlik, akkor mindenképpen menj orvoshoz, de ha ne adj' isten véreset pisilnél, akkor azonnal menj ügyeletre!!!
2012. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!