Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi időben gyakran...

Az utóbbi időben gyakran érzem a felfázás tüneteit. Szerintetek most már mindig igy lesz?

Figyelt kérdés
A nyáron felfáztam és azóta gyakran érzem úgy, mintha fel lennék fázva. Nem kell sürün mennem WC-re, de mégis úgy érzem valami nincs rendben. /Először.amikor éreztem kaptam rá gyógyszert/ Ez most már mindig igy lesz. Pár éve a 2. emeletről leköltöztünk a földszintre, azóta minden baj előjön, pedig normálisan fel vagyok öltözve.

2012. okt. 28. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A húgyhólyaghurutot szokták köznéven felfázásnak hívni, pedig valójában az esetek többségében köze nincs a hideghez a betegségnek. Bakteriális fertőzés szokta okozni ugyanis. Ha ilyen tüneteket érzel, csípő, égő, fájdalmas mikor pisilsz, esetleg fáj a hasad, gyakran kell menned pisilni, de csak pár csepp jön, akkor érdemes elmenni urológiára. Ott megvizsgálják a vizeletedet, megnézik, hogy milyen kórokozó van benne és célzott kezelést kapsz. Ha nem foglalkozol vele, csak a tüneteket enyhíted, akkor mindig vissza fog jönni, mert soha nem leszel belőle rendesen kikezelve.
2012. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. ha egyszer felfázol, akkor nagyon kell vigyázni, mert igen könnyen felfázhatsz megint. Ne járkálj papucs nélkül, ne ülj le hideg helyre, mert már, ha csak azt érzed, hogy fázik a lábfejed vagy a feneked, már meg is van a baj. Sajnos tapasztalatból mondom. Van egy teakeverékem, már írtam vkinek itt. Körömvirág, nyírfalevél, cickafark. Nekem nagyon bevált, ha úgy érzem, hogy többet pisilek, már iszom is. Van , hogy egy nap alatt elmúlik. Persze időben kell elkezdeni inni és nem szabad csak mézzel ízesíteni vagy naturan meginni. Próbáld ki, melegen ajánlom!
2012. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat. Ma kipróbáltam a zsúrlófűteát, de még csak egyszer ittam belőle ma. Remélem segítenek a tanácsok. Nem szeretnék állandóan gyógyszert szedni, ha a természet patikája is tud segíteni. Köszönöm! Egyébként rengeteg vitamint szedek meg úgy is étkezem.
2012. okt. 28. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos menj el vizeletet adsz, és abból kiderül, hogy van-e gond. Ha van kapsz rá gyógyszert és elmúlik. De ha antibiotikumot kapsz akkor szedj hüvelyflóra helyreállítót is.
2012. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!