Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten combi kezelése alatt...

Tünndérke kérdése:

Canesten combi kezelése alatt megjött a menzeszem mit tegyek még 2 tabletta van hátra?

Figyelt kérdés
Már 2héttel ezelőtt megkellett volna jönni de még csak ezelött 1 hónappal ezelőtt kezdtem menstruálni szülés óta ugy hogy gondoltam ebben a hónapban kimaradt. Szülés előtt sem volt rendszeres. Canesten combiba 3 db tabletta van 3 egymást követő este kell alkalmazni.Tegnap elkezdtem az 1. tablettát ma megjött most hogyan tovább. Ha elmulik és a maradék 2 tablettát elhasználmom eredményes lehet?

2012. nov. 1. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem használtam még de általánosságban így kell:

Ha hüvelykúp, akkor úgy kell, hogy most abbahagyod és mikor elmúlt a menstruációd, befejezed a maradékkal.

Ha tabletta, azaz szájon át kell, akkor folytathatod így is.

2012. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most függeszd fel, amíg el nem múlik a mensi, utána folytathatod, de én vennék még egy dobozzal hogy meglegyen a 3 db, 2 db-ot eltennék.
2012. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépanm a a válaszokat.
2012. nov. 2. 10:14
 4/4 natural27 válasza:
En is igy jartam, ereztem, hogy masnap megjon a menszeszem, de megis felhelyeztem a tablettat. A menstruacio befejeztevel folytatom a kezelest. Ha nem lesz igy eredmenyes, akkor alkalmazok egy ujabb kurat.
2012. nov. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!