Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Samba fogamzásgátlót szedem...

Samba fogamzásgátlót szedem negyedik hónapja. Mikor már csak hat tabletta volt hátra elkezdtem vérezni, de csak kevés volt és barna. Nem volt zavaró, de nem akart múlni. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Másnap este történt meg az első. Reggel megint megtörtént, és akkor elkezdtem nagyon vérezni. Ez volt péntek reggel, ma kedd van és még mindig vérzem. Holnaptól szünetelek, most akkor mi lesz, hetekig vérzem majd? Ez normális?
2010. jún. 1. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első alatt az első szexet érted? Utána én is véreztem 1-2 napig.A tablettánál is előfordulhat közti vérzés,de ha már 4 hónapja szeded,akkor nem ártana az orvosoddal beszélni,lehet,hogy másik tablettára kellene áttérned.De ezt ő úgyis megmondja.Sajnos ebben a hónapban tényleg úgy néz ki,hogy a 7 napos szünetben is vérezni fogsz,vagyis még jó pár napig eltart mire elmúlik a vérzés.De a dokihoz mindenképp menj el,nagyon fontos,hogy tudjon róla,mert a közti vérzés,ha ilyen sokáig szeded és van,azt jelenti,hogy nem véd rendesen a tabletta.Így meg nincs értelme szedned,mert óvszerezhetsz mellette.
2010. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!