Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 teszt negatív akkor nem...

Orsi34 kérdése:

6 teszt negatív akkor nem lehetek terhes ugye nem egy időbe csinalt tesztek es 8napig véreztem most?

Figyelt kérdés
nem lehetek terhes ugye?
2012. nov. 1. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint van izgulni valód.

Valószínűleg nem vagy terhes.

2012. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hete csinaltam a 6dikat akkor nem ugye?
2012. nov. 1. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem az aktuális szex után csináltad?

Kell párnap, hogy kimutassa, kell a beágyazódás.

ElsŐ vagyok

2012. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha meg jött a havid akkor 99,9%hogy nem vagy terhes.
2012. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 het re ra csinaltam es negativ lett es megis jott
2012. nov. 1. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
mire egy hétre? A teszt az elmaradt mensi utántól mutatja ki biztosan. Vagyis kb 2 héttel az együttlét után. Elöbb nem. Csak nem árt ha tudod....
2012. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nekem nem maradt el megjott augusztus ota 3szor rendesen most is megvolt 8 napig akkor nem lehetek nem ?
2012. nov. 1. 20:38
 8/9 A kérdező kommentje:
augusztusba a párommal óvszer nélkül sexeltunk. 5 teszt negatív lett a menstruációm megjött ídőben az utolsó tesztet ráadásul az után egy héttel csináltam.megcsinaltam a 6dik tesztet az most volt 2 hete es az is negativ lett es megint megjott 8 napot volt meg.igy mar vilagosabb lehet a kerdes csak nem hagyta a rendszer h ezt igy feltegyem.igy lehetek terhes?
2012. nov. 1. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok Valószínűleg nem vagy terhes.

Kezdj el szedni fogamzásgátlód, mert ha minden hónapban ezt fogod végig csinálni egy tök stresszes csaj leszel. Magadért keress valami jó megoldást.

2012. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!