Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb több mint 2és fél hete...

Kb több mint 2és fél hete késik a havim. De 3 hónapja nem voltam senkivel és akkor is védekeztünk. Vettem azért egy tesztet kb 1 hete és negativ lett. Terhes nem vagyok mert nincs semmi erre utaló jel. Mi lehet a baj? 14/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 11:39
 1/8 anonim válasza:
100%
14 évesen, 3 hónapja nem voltál senkivel. Az ilyennek egészségére, ha be is csúszik... :)
2012. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az hogy 14 évesen már szexszuális életet élsz !
2012. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

istenem, 14 évesen miért kell nemi életet élni


még nem állt be a menstruációd, ebben a korban szokott ilyeneket csinálni, hiszen még nem vagy felnőtt, és a szexhez sem vagy érett egyáltalán...

2012. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom. egyáltalán nem vagyok magamra büszke !

tudom nehéz megállni.. de negativ kommenteket nem szeretnék !

2012. aug. 26. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mióta menstruálsz.Lehet, hogy még nem állt be,majd megjön. Az is lehet,hogy valami gond van.Nőgyógyászhoz kéne menned, kérd meg anyudat,vigyen el.
2012. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát kb 2 éve menstruálok.
2012. aug. 26. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hülyeség az egész elméleted. Jó, hogy nem 10 év utáni beágyazódásra gyanakszol... ha valóban új élet húzódna a háttérben, már rég jelentkeztek volna a "tünetei". Amúgy szerintem is felfüggeszthetnéd a szexet egy darabig, látszik, mennyire nem a te világod még.
2012. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
énis ezt tervezem.
2012. aug. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!