Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szenvedek ennyit mikor...

Miért szenvedek ennyit mikor megjön, és mit tehetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Mindig is hasfájós voltam, de az utóbbi 1 év maga a pokol. Nincs gond az időponttal, mindig pontos, szinte még órára is... Nem is vérzek sokat, de amikor megjön rettenetesen szenvedek. Hasmenésem van, hányok, ráz a hideg, a fájdalomtól pedig már remegek. Elmentem háziorvoshoz, adott fájdalomcsillapítót ami gyakorlatilag elkábít.. Azt mondta ez javulni csak akkor fog, ha szülök. Mit tehetek? Valakinek van ilyennel tapasztalata? Előre is köszönöm!

2012. nov. 2. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjél nőgyógyászhoz. Az ilyen méretű fájdalomra van megoldás.
2012. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is egész életemben ilyen hasfájós voltam. A szülés sem enyhített rajta. Ami bevált, az a Ligetszépe olaj folyamatos szedése. 3x1 mokkáskanállal kell naponta bevenni. Erős görcsnél pedig az aszpirin. A többifájdalomcsillapító alig használt. Próbáld ki.
2012. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első: a nőgyógyász adta a gyógyszert....
2012. nov. 2. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad háziorvos adta... Amúgy én még fiatal vagyok, de nekem a Cataflam használ.
2012. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jaj, összevontam két gondolatot! :D

szóval elmentem háziorvoshoz de nem tudott segíteni, utána mentem nőgyógyászhoz és ő adott fájdalomcsillapítót ami kiüt. cataflam nekem akkor használt mikor újfent kezdtem szedni. utána már nem. szedtem kettesével. utána már az se. hármasával már nem akartam..

2012. nov. 6. 01:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm is nagyon szenvedős volt ilyen téren, de amióta fogamzásgátlót szed azóta szinte egyáltalán nem fáj neki.
2012. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is nagyon nagyon görcsöltem első 2 nap, aztán nekem is háziorvos írt fel egy elég erős fájdalomcsillapító port, 1-et lehetett bevenni, de azt mondta ha nagyon fáj, akkor lehet 2 is. Így is tettem, de ha 2-öt vettem be akkor a gyomromat akarta kivégezni :( Aztán gondoltam én is a fog. gátlóra, és eddig minden oké :) A nődokinak mondtam, hogy úgy adjon, hogy az erős görcseimre. :)
2012. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!