Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolatomnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatomnak lett vége 3 hete. Azóta szenvedek végig. Ő boldog mert azt mondta nekem nem élte ki magát. Mit tehetek hogy elfogadjam? Hogy tudok feledni?

Figyelt kérdés
Azt mondta már megszokás volt a kapcsolatunk......igaz én sem törödtem vele már sokat....és ő nem hidte el hogy szeretem még....és most hogy vége, bele halok. Azóta elkerüli a társaságomat is.. mit tehetnék?
2012. márc. 11. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Nekem 3 éves kapcsolatomnak lett vége egy hónapja. Ez a hét volt az első, hogy egyszer sem bőgtem. Mondjuk ma este rezeg a léc erősen....
2012. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ez egy bunkó. Egy kapcsolatban normális h 2 év után már nem olyan mint az elején. A kiélés dologot meg csak az mondja akinek nem elág 1 csaj.
2012. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azóta randizik....stb.....én meg kegyetlenül szenvedek :(
2012. márc. 11. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni a barátnőiddel és idd le magad a sárga földig.
2012. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen menj el te is szórakozni ismerkedni ha otthon rostokollsz akkor nem jutsz előrébb!


vagy van valami ami miatt nem tudsz kimozdulni?

2012. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a legfontosabb ,hogy a barátaiddal vészeld át ezt az időt. és tényleg nem érdemli meg ,hogy szomorkodj miatta .ha meg azért szakitott mert ,, nem élte ki magát,, az ilyen ember egy nagy tahó. 15/L
2012. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd akkor múlik el,amikor megismersz valakit, aki jobb nála.
2012. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van :)
2012. márc. 11. 21:09
 9/11 anonim válasza:
Fel a fejjel,én is átéltem ezt, 2évig voltunk együtt mi is.Dettó ugyan ez,egyik pillanatban jókedv,aztán sírás.Ill. mikor megláttam valahol akkor is előjöttek az emlékek.Idővel sokkal jobb lesz,azóta már én is boldog kapcsolatban élek,és vele sokkal jobb.Hidd el találsz majd olyan valakit akivel boldog leszel!
2012. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne magadat hibáztasd,h.nem foglalkoztál vele eleget.Van ilyen..látod a kommentekbol is.Legyen annyi buszkeséged,h. nem futsz olyan szekér után ami ledobott.Élje ki magát,ha neki ez kell...csak ne hogy megbánja,s akkor már késo lesz.Ilyen csalodások az élet része,csak edzenek!
2012. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!