Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Génia92 hüvelykúp mennyi...

A Génia92 hüvelykúp mennyi idő alatt folyik ki teljesen?

Figyelt kérdés

2-3 napja használtam utoljára, és még mindég jön belőlem ilyen sárgás sűrű trutyi. :( Lehetséges, hogy ennyi idő alatt nem folyt ki teljesen a kúp? Nem nagyon vannak egyéb tüneteim, amik fertőzésre utalnának, inkább csak ez a trutyi irritál kicsit úgy érzem.


Nem azért kérdezem, mert nem megyek el orvoshoz, hanem mert érdekel, és oda legközelebb jövőhét csütörtökön jutok el, úgyhogy aki csak ezt tudná írni, az mellőze a kérdést. Köszönöm.


2012. nov. 2. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem másnap estig kijött amikor még használtam. Szerintem amúgy nem gond ha később.
2012. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon olyan, mintha ha a kúp lenne, csak azt furcsállom, hogy ennyi ideig nem jön ki... Nagyon remélem, hogy csak az.
2012. nov. 3. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!