Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha a hüvelykúp...

Normális, ha a hüvelykúp annyira folyik ki belőlem, hogy tisztaság betét mellett még a nadrágomat is teljesen átáztatta?

Figyelt kérdés
Gyno-Pevaryl-t írt fel a nőgyógyász fertőzésre, azt mondta, hogy még betétet se kell használnom, dehát így jártam...
2008. aug. 6. 15:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem dugtad föl elég méyen a hüvelybe.
2008. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Addig dugtam fel, amíg ért az ujjam... Vagy valamilyen segédeszközt még beiktassak?:D
2008. aug. 6. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
van aplikátor némelyik kúphoz pl.: Canesten hüvelykúphoz, neekm is mindig kifolyik,pedig én is érzem h csak elég mélyen fent van már mert az aplikátro fele bennem van....
2008. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezzel bajlódok. Nekem a doki azt mondta, hogy jó mélyre helyezzem fel. Hát gondoltam magamban, amekorra az ujjam, meg ameddig bírom. Nekem is átáztatja a nadrágomat is, már egészségügyi betétet kellett betennem. Sajnos ez van.
2008. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!