Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb intim lemosó?

Mubby23 kérdése:

Melyik a legjobb intim lemosó?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
a tiszta meleg víz
2012. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van az első válaszolónak! Az intim lemosókkal nem csak a káros baktériumokat ölöd meg, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyed a fertőzésektől.
2012. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
15%
szerintem a két első válaszolónak nincs igaza, amit a 2. állít, az az intimzuhanyra igaz. sima meleg víz meg az esetleges szagoakt pl ha kicsit befülledsz nyáron vagy vmi, nem tünteti el. lactacyd feminát és nivea intimót nyugodtan lehet használni, direkt erre lettek kifejlesztve, tejsavat is tartalmaznak, hogy fenntartsák az egészséges ph-t. persze csak külső használatra, akkor semmiféle veszélyt nem rejt magában szerintem.
2012. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Iwry válasza:

Sába intim folyékony szappan a legjobb szerintem. Gyógyszertárakban lehet kapni 660 Ft körül van az ára.

Ha mást veszel figyeld a pH-ját. Minél kisebb annál jobb. (A hüvely savas kémhatású, így a lúgos termékek a pH változtatásával növelik a veszélyét egy fertőzésnek.)

2012. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azért kérdeztem mert felfázásom van elég komoly, és pisilés után kellemetlen szag van. ezért akarok venni valami jót.
2012. nov. 5. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én intim alapcsomagot vettem egy internetes webáruházból. Ebben van intim mosakodó hab pH4 és intim aid, ami a komolyabb fertőzések esetén segít. Én ajánlani tudom már elég rég óta használom és semmi problémám nincsen azóta.
2013. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!