Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha esetleg Chlamydia fertőzése...

Ha esetleg Chlamydia fertőzésem van azt a párom is elkaphatja tőlem?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2012. nov. 3. 16:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam rá a választ a neten. :)
2012. nov. 3. 16:50
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Akkor érdemes volt kiírni. :)

Hány kérdést lehetne megspórolni, ha a kérdezők ismernék a Google csodás hatalmát. :)


Amúgy igen, fertőző, STD szűrés részeként rutinszerűen nézik.

2012. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

NEM AZT KÉRDEZTEM, HOGY VAN-E KEDVED KÖTEKEDNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudtommal nincsen itt megszabva, hány kérdést lehet itt kiírni. JA ÉS KERESGÉLTEM A GOOGLE-BA, CSAK NEM RÖGTÖN JÖTT RÁ A VÁLASZ!!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 4. 15:14
 4/15 anonim ***** válasza:

Na, ne tessék ordibálni!


Már csak azért is mert válaszoltam, miután levontam a nyilvánvaló következtetést.


Amúgy "esetleg"?

Most akkor van vagy nincs? Orvos mit mondott?

2012. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem ordibáltam!

Mivel hétvége van így nincs orvos.

De úgy néz ki, hogy csak húgyúti gyulladásom van

2012. nov. 4. 18:41
 6/15 anonim ***** válasza:

Neten a nagybetű ordibálásnak számít.


Amúgy meg antibiotikumot írnak rá. A Chlamydia nemi úton is terjed, ha kiderül, hogy arról van szó, akkor a partnert is szűrni kell.

2012. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gondold aminek csak akarod!


Szedtem antibiotikumot, még most is szedem és nem múlik el tőle a gyulladás. 3-4 hónapja tart ez nálam, csak eddig nem nagyon foglalkoztam vele. A Chlamydia szexuális úton terjed és a páromnak meg nincsenek ilyesmi tünetei, szóval nem lehet ez a betegségem, meg nem léptem félre sem!!

2012. nov. 5. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem az én véleményem, elég sokan gondolják így. Ráadásul nem véletlenül írtál nagybetűvel, nem végig nagybetűvel írtál, öt felkiáltójelet raktál mögé. Na jó, hagyjuk!


Ha nem lehet Chlamydia, akkor miért arról írsz ki kérdést? Az antibiotikumot nyilván orvos írta fel, vele konzultálj.

2012. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"páromnak meg nincsenek ilyesmi tünetei,"


Mindkét nem lehet tünetmentes hordozó.

2012. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Látom nagy kedved van kötekedni! Meg okosnak is érzed magad! Miután kiírtam a kérdést azután már írtam urológusnak és nőgyógyásznak is, akik azt mondták hogy a Clamydia fertőzésnek nem azok a tünetei vannak, amik nekem.

És nem nekem írták fel az antibiotikumot, hanem édesanyámnak. Na és mielőtt ebbe is belekötnél, hogy minek szedegetek másnak felírt gyógyszereket, édesanyám ápolónő csak tudja mit lehet szednem és mit nem.

Na csáááááááááááááá!!!!!!

2012. nov. 6. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!