Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta a jobb mellemben...

Tegnap óta a jobb mellemben egy nagyobb csomót érzek ami fáj is ha kicsit megnyomom. A mellbimbó fölötti részen! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt orvosnak kellene megnézni, mi nem tudjuk innen megállapítani

gondolom, már halálra rémültél, és temeted magad, de ne tedd, lehet, hogy csak valami mirigy nagyobbodott meg

a rosszindulatú daganatok az esetek nagy részében nem szoktak fájni, alattomban nőnek, hogy észre se venni

2012. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a rosszindulatú ráadásul hátul szokott lenni, hónalj környékén. de azért nézesd meg orvossal.
2012. nov. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, mert látatlanban semmit nem lehet mondani.
2012. nov. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Iwry válasza:

Ha el tudod mozdítani a helyéről akkor nagy valószínűséggel jóindulatú, de erről csak egy ultrahang tud pontos képet adni. Ha jóindulatú akkor nem kell tartanod tőle. Mindenképp megy el dokihoz, ő már tapintásból is sok mindent meg tud állapítani!

Ha szedsz fogamzásgátlót hagyd abba, mert csak nőni fog a mérete és rosszabbodni fog (ezt onkológus mondta).

Ha sokat fáj akkor változtass az étrendeden, nekem bejött: amennyire lehet kerüld vagy csökkentsd a kakaó,a csoki, a tea, a koffein, a sör, a margarin, az olaj és a só használatát. Ezek serkentik a vízvisszaszívást a testedben. Ez azért fontos, mert ha cisztád van (ennek a belsejében víz van) nőni fog a mérete és fájni fog nyomás nélkül is.

Használj inkább vajat és zsírt.

2012. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már volt ilyen nekem is. Orvossal megnézettem, azt mondta ez semmi, idő múlva el is múlt.
2012. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!