Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozza ezt a sok fájdalmat?

Mi okozza ezt a sok fájdalmat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Mellkasom jobb oldala ill. ugyanott a hátam is fáj néha beleszúr. Ritkábban de a hasam bal oldala is eléggé fáj és a szívem is szúr néha. Ezek a panaszok kb pár napja jelentkeztek. Mondjuk egy hete nagy stresszban vagyok sajnos, családi problémák miatt , mivel kiderült hogy a mamámnka májdaganata van és már csak pár hónapja van vissza: / ez is befolyásolhatja hogy így érzek ? mit tegyek valaki segítsen

2012. nov. 3. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az idegesség, stressz is okozhatja ezt. Lehet az is hogy ettől a borzalmas időtől van. De inkább érdemes lenne megmutatnod magad egy dokinak, mivel én nem vagyok az. Csak tippelgetni tudunk. Szóval ha egy héten belül nem múlik el,akkor háziorvos-> panaszokat elmondod és majd a tobbit akkor ő :]

Jobbulást, és kitartást.

2012. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!