Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most van peteérésem?

1990.01.26 kérdése:

Most van peteérésem?

Figyelt kérdés
Az utolsó 2 menzesezma következő: szeptember 21- szeptember 26ig, október 20- október 25ig!!! A tegnapi napon észrevettem ilyen tojásfehérjeszerű folyást!!! Most van peteérésem akkor?? Ilyenkor nagyobb az esély a babára?? :) Előre is köszönöm a válaszokat!!!!

2012. nov. 4. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. nov. 4. 11:32
 3/9 A kérdező kommentje:
És meddig érdemes "intenzíven" együtt lenni???? 2-3 nap???
2012. nov. 4. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen az teljesen időben van. Pont két hét. hát érdemes 2-3 napplal elötte és utána lévő napokon együtt lenni. Max napi 1-szer.
2012. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :)Ö mentek a zöld kezecskék :)))
2012. nov. 4. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
igen,nekem is 20-án jött meg :D 1-jén már volt tojásfehérjés xd de igen,köbö 3.-5.-e között van neked,ahogy nekem is :)
2012. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Szerintem még vagy 3 napig próbálkozhatok.

De ha most nem jönne össze a baba, akkor a menses első napjától számítva a 14 napon a következő hónapokban is próbálkozhattok. A 14. nap előtt s után 3-3 nappal a legjobb időszak.

De mivel több tüsző is érik egy-egy ciklus alatt - abból általában egy a legérettebb reped meg középidőben, néha kettő és két petéjű ikrek születnek- lehetőség van a többi napon is egy-egy esetleges tüszőrepedésre néha.

2012. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :-)
2012. nov. 4. 18:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha csak tegnap voltunk együtt a férjemmel,akkor mekkora az esély a babára? Félre ne értsetek,csak tegnap délben derült ki.h ma állásinterjúm lesz. Mind2 fontos,talán a munka kicsit jobban,h tudjunk gyűjteni a babaholmikra elöre!
2012. nov. 7. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!